FarmSight Yield pro precizní zemědělství FarmSight Yield pro precizní zemědělství Komplexní služby pro farmáře nebo zemědělce, kteří začínají s precizním zemědělstvím a potřebují poradit s precizním zemědělstvím.
FarmSight Spot pro průzkum pozemku FarmSight Spot pro průzkum pozemku Pro efektivní aplikaci jsou třeba 3 základní kroky - Zmapování pozemku, Zpracování a analýza dat a Cílená aplikace pomocí postřikovačů John Deere. Abychom Vám s tímto pomohli, připravili jsme balíček FarmSight Spot.
FarmSight Services pro váš stroj FarmSight Services pro váš stroj FarmSight Services jsou služby Zemědělství 4.0, které Vám umožní využít technologie vašich strojů John Deere na maximum kdykoli během sezóny.
Přijímače StarFire 7000 a signály Přijímače StarFire 7000 a signály Chcete podstatně zvýšit produktivitu strojů, výnos plodin i kvalitu při současném snížení provozních nákladů při zvýšení komfortu pro obsluhy? Nejlepší bude začít s našimi přijímači a displeji.
Displeje a aktivace Displeje a aktivace Nabízíme vám řadu integrovaných univerzálních displejů podle vašich individuálních potřeb. Naše displeje 4. generace mají dvě věci společné: vždy shodné maximálně intuitivní uživatelské rozhraní, které se snadno používá, a plně certifikovanou kompatibilitu ISOBUS AEF.
HarvestLab 3000 HarvestLab 3000 Systém HarvestLab 3000 byl vyvinut a patentován ve spolupráci s firmou Carl Zeiss a využívá blízké infračervené (NIR) spektroskopie za účelem analýzy různých složek sklízených plodin, siláže nebo kejdy. Již v roce 2009 byla tato technologie certifikována společností Deutsche Landwirtschafts Gesellschaft (DLG) pro analýzu obsahu sušiny v siláži kukuřice se zanedbatelnými odchylkami mezi 0,67 až 1,85 %. Naše kalibrace byly v průběhu dalších let zdokonalovány přidáváním vzorků více typů plodin/kejd
PIX4D Fields - Software pro mapování vašeho zemědělství PIX4D Fields - Software pro mapování vašeho zemědělství PIX4D fields je váš pomocník pro rychlé a přesné mapování polí, jejich analýzu a integraci přímo do stroje.
OneSoil Yield - Nástroj pro variabilní aplikace OneSoil Yield - Nástroj pro variabilní aplikace OneSoil Yield je uživatelsky nenáročná aplikace pro zavedení variabilní aplikace a zjištění její účinnosti na vašich polích. Služba vám pomůže snížit náklady na vstupní prostředky a zvýšit výnos.
Meteostanice METOS Meteostanice METOS Zemědělství je z mnoha důvodů, bezpochyby nejvíce závislý sektor na počasí. Z toho důvodu, mít správné, přesné a relevantní informace o počasí je základní krok k úspěchu. Sázení, obdělávání, postřikování. zavlažování? S METOS řešením budete vždy o krok napřed.
Online správa farmy: Operační středisko Online správa farmy: Operační středisko Řídíte komplexní podnik. Usměrňováním úkonů si velmi dobře zvýšíte celkovou efektivitu. K tomu potřebujete spojení se vším, co se v podniku děje.
Navádění a automatizace stroje Navádění a automatizace stroje Firma John Deere se stala průkopníkem využití systémů navádění u zemědělských strojů, kdy tyto technologie neustále vyvíjíme. Výhody jsou zjevné: nižší náklady na palivo, nižší spotřeba hnojiv a chemikálií, vyšší produktivita a možné zisky. A hlavně znatelně méně stresu pro obsluhu.
Řízení sekcí Řízení sekcí Řízení sekcí John Deere automaticky zapíná a vypíná jednotlivé sekce nářadí v předem definovaných oblastech na poli. Systém je kompatibilní s veškerým nářadím John Deere, které podporuje funkci řízení sekcí, a také s nářadím jiných značek, které je kompatibilní s řízením sekcí AEF ISOBUS Task Controller Section Control (TC-SC).
12  

Napište nám