Vítejte ve světě STROM PRAHA
Těší nás, že jste si našli cestu k těm, kteří jsou oddáni spojení s půdou a s péčí o ni. Od roku 1991 se snažíme nabízet ty nejlepší produkty a služby všem farmářům. Lidem, jejichž cílem je uspokojovat základní životní potřeby moderní společnosti. Chápeme, že tato výzva je obrovská a proto je důležité zabezpečit neustálý chod jejich farem. Právě proto jsme vybudovali vlastní hustou prodejně-servisní síť, vlastní expresní distribuci náhradních dílů a celé portfolio kvalitních produktů. Takže se budete moci vždy spolehnout.

Nabízíme jen to nejlepší

John Deere - technologický lídr od roku 1837
Může to být skromné vyjádření říkat, že pracujeme každý den, abychom udržovali hlavní hodnoty našich zakladatelů. Protože poctivost, kvalita, odpovědnost a inovace nejsou ideály, které prací rozvíjíme. My jimi žijeme. My jimi dýcháme. Tyto hodnoty jsou skutečnou podstatou toho, jak pracujeme a jsou v každém produktu, službě a příležitosti, kterou Vám nabízíme.
BEDNAR - progresivní český výrobce
Díky úzkému propojení společnosti se zemědělskou praxí se BEDNAR FMT řadí k nejinovativnějším výrobcům zemědělských strojů vyvíjející a vyrábějící stroje s vysokou přidanou hodnotou pro konečného uživatele. Společnost BEDNAR FMT s.r.o. byla založena v roce 1997 panem Ladislavem Bednářem. V současnosti společnost zaměstnává více než 250 pracovníků a exportuje své produkty do 35 zemí v Evropě, Asii, Austrálii, Severní i Jižní Americe a Africe.
KRAMER - Německá tradice již od roku 1925
Společnost Kramer-Werke GmbH je moderní výrobní společností, která klade velký důraz na vlastní výzkum a vývoj. Její kompaktní kolové nakladače, teleskopické nakladače a teleskopické manipulátory najdete v mnoha oblastech, jako je zemědělství, komunální služby a stavebnictví. Všechny výrobky značky Kramer se vyznačují pokročilou technologií a nejvyšší kvalitou, kdy platí heslo: „raději kvalita než kvantita“.
Pronar - lídr v dopravní technice
Od roku 1988 nabírá tento významný polský výrobce bohaté zkušenosti v oblasti strojírenství a výroby zemědělské i komunální techniky, zejména traktorových návěsů a přívěsů. Díky špičkovému zpracování a příznivým cenám je dopravní technika PRONAR právem nejprodávanější z dovážených značek v České republice a v Německu je v tomto pohledu dvojkou! Pronar zaměstnává více než 2000 zaměstnanců, kteří pracují v sedmi moderních továrnách umístěných na ploše o velikosti 80 fotbalových hřišť se denně používá 600 tun oceli pro výrobu 4 000 dílů.
KUHN - největší evropský výrobce závěsné techniky.
Více než 180 let zkušeností s výrobou zemědělských strojů umožňuje společnosti nabízet takové stroje, které jsou pro zákazníka nejen spolehlivé, ale také splňují jeho další požadavky jako např. hospodárnost, přesnost, snadná obslužnost apod

Napište nám