Vítejte ve světě STROM PRAHA
Těší nás, že jste si našli cestu k těm, kteří jsou oddáni spojení s půdou a s péčí o ni. Od roku 1991 se snažíme nabízet ty nejlepší produkty a služby všem farmářům. Lidem, jejichž cílem je uspokojovat základní životní potřeby moderní společnosti. Chápeme, že tato výzva je obrovská a proto je důležité zabezpečit neustálý chod jejich farem. Právě proto jsme vybudovali vlastní hustou prodejně-servisní síť, vlastní expresní distribuci náhradních dílů a celé portfolio kvalitních produktů. Takže se budete moci vždy spolehnout.

Nabízíme jen to nejlepší

John Deere - technologický lídr od roku 1837
Může to být skromné vyjádření říkat, že pracujeme každý den, abychom udržovali hlavní hodnoty našich zakladatelů. Protože poctivost, kvalita, odpovědnost a inovace nejsou ideály, které prací rozvíjíme. My jimi žijeme. My jimi dýcháme. Tyto hodnoty jsou skutečnou podstatou toho, jak pracujeme a jsou v každém produktu, službě a příležitosti, kterou Vám nabízíme.
BEDNAR - progresivní český výrobce
Díky úzkému propojení společnosti se zemědělskou praxí se BEDNAR FMT řadí k nejinovativnějším výrobcům zemědělských strojů vyvíjející a vyrábějící stroje s vysokou přidanou hodnotou pro konečného uživatele. Společnost BEDNAR FMT s.r.o. byla založena v roce 1997 panem Ladislavem Bednářem. V současnosti společnost zaměstnává více než 250 pracovníků a exportuje své produkty do 35 zemí v Evropě, Asii, Austrálii, Severní i Jižní Americe a Africe.
KRAMER - Německá tradice již od roku 1925
Společnost Kramer-Werke GmbH je moderní výrobní společností, která klade velký důraz na vlastní výzkum a vývoj. Její kompaktní kolové nakladače, teleskopické nakladače a teleskopické manipulátory najdete v mnoha oblastech, jako je zemědělství, komunální služby a stavebnictví. Všechny výrobky značky Kramer se vyznačují pokročilou technologií a nejvyšší kvalitou, kdy platí heslo: „raději kvalita než kvantita“.
Pronar - lídr v dopravní technice
Od roku 1988 nabírá tento významný polský výrobce bohaté zkušenosti v oblasti strojírenství a výroby zemědělské i komunální techniky, zejména traktorových návěsů a přívěsů. Díky špičkovému zpracování a příznivým cenám je dopravní technika PRONAR právem nejprodávanější z dovážených značek v České republice a v Německu je v tomto pohledu dvojkou! Pronar zaměstnává více než 2000 zaměstnanců, kteří pracují v sedmi moderních továrnách umístěných na ploše o velikosti 80 fotbalových hřišť se denně používá 600 tun oceli pro výrobu 4 000 dílů.
KUHN - největší evropský výrobce závěsné techniky.
Více než 180 let zkušeností s výrobou zemědělských strojů umožňuje společnosti nabízet takové stroje, které jsou pro zákazníka nejen spolehlivé, ale také splňují jeho další požadavky jako např. hospodárnost, přesnost, snadná obslužnost apod
Pozvánka na valnou hromadu: ke stažení ZDE

Napište nám