Sklízecí mlátičky řady X9 Sklízecí mlátičky řady X9 Sklízecí mlátičky řady X9 představují technologický vrchol. Díky mobilní aplikaci a bezdrátovému přenosu dat poskytují nevídanou kontrolu sklizně. Mají nejluxusnější a nejtišší kabinu, jakou jsme kdy vyrobili. X9 je zkonstruována tak, aby byla provozována na hranici možností s minimální údržbou a funkcemi šetřícími čas, a tak se maximalizovala denní doba strávená sklizní. Díky mimořádně energeticky úspornému mlácení, separaci a nevídanému výkonu zvládne sklidit a vyčistit až 100 tun za hodinu.
  • Průchodnost100 t/h
Sklízecí mlátičky John Deere řady S700 Sklízecí mlátičky John Deere řady S700 Sklízecí mlátičky řady S700 sází na koncepci jednoho rotoru o velkém průměru, díky které nabízí maximálně možnou šetrnost k zrnu při maximální průchodnosti. Od roku 2012 se tato koncepce ještě více přizpůsobila evropským podmínkám díky rotoru Variable Stream. I přes vysokou separační kapacitu nabízí tento rotor šetrný přístup ke slámě. Dávno již tak neplatí, že axiál = nepoužitelná sláma. Pro ty, kteří potřebují co nejjemněji nadrtit posklizňové zbytky, nabízí mlátičky řady S700 to nejlepší.
  • Průchodnost75 t/h
Sklízecí mlátičky řady T Sklízecí mlátičky řady T Dostaňte ze svých polí maximum s kombajny nové řady T. Nová řada T se vyznačuje obrovskou aktivní separační plochou a sítovou skříní, která není náchylná na špatné změny nastavení. Spolu s dlouholetými zkušenostmi, ověřeným unikátním tokem materiálu kombinovaným s klasickými vytřasadly zvýší nejen produktivitu samotného stroje, ale hlavně kvalitu zrna i slámy – a to je zásadní. S řadou T tak pořídíte stroj o výkonnosti srovnatelné s hybridem, ale s kvalitou práce a spotřebou stroje vytřásadlové.
  • Průchodnost50 t/h
Žací vály řady 700X Žací vály řady 700X Přídavné zařízení pro sklizeň různých druhů obilí řady 700X nastavuje nový standard pro sklizeň různých druhů obilí v obtížných provozních podmínkách.
Žací vály - Kukuřičný adaptér Žací vály - Kukuřičný adaptér Adaptéry pro sklizeň kukuřice jsou vyráběny v Německu společností Geringhoff a jsou známé svou legendární odolností a minimálními nároky na údržbu.
Žací vály řady RDF Žací vály řady RDF Dokonalé přizpůsobení terénu s pružnými nožovými lištami a čistý řez při vysokých rychlostech sklizně.
Žací vály řady HD Žací vály řady HD Řada HD kombinuje vysoce efektivní podávání plodin, vynikající přizpůsobení terénu a dokonale rovnoměrné strniště na pravidelných i nepravidelných pozemcích.

Napište nám