Sklízecí mlátičky řady X9 Sklízecí mlátičky řady X9 Sklízecí mlátičky řady X9 představují technologický vrchol. Díky mobilní aplikaci a bezdrátovému přenosu dat poskytují nevídanou kontrolu sklizně. Mají nejluxusnější a nejtišší kabinu, jakou jsme kdy vyrobili. X9 je zkonstruována tak, aby byla provozována na hranici možností s minimální údržbou a funkcemi šetřícími čas, a tak se maximalizovala denní doba strávená sklizní. Díky mimořádně energeticky úspornému mlácení, separaci a nevídanému výkonu zvládne sklidit a vyčistit až 100 tun za hodinu.
  • Průchodnost100 t/h
Sklízecí mlátičky řady S700 Sklízecí mlátičky řady S700 Sklízecí mlátičky řady S700 sází na koncepci jednoho rotoru o velkém průměru, díky které nabízí maximálně možnou šetrnost k zrnu při maximální průchodnosti. Od roku 2012 se tato koncepce ještě více přizpůsobila evropským podmínkám díky rotoru Variable Stream. I přes vysokou separační kapacitu nabízí tento rotor šetrný přístup ke slámě. Dávno již tak neplatí, že axiál = nepoužitelná sláma. Pro ty, kteří potřebují co nejjemněji nadrtit posklizňové zbytky, nabízí mlátičky řady S700 to nejlepší.
  • Průchodnost75 t/h
Sklízecí mlátičky řady T Sklízecí mlátičky řady T Dostaňte ze svých polí maximum s kombajny nové řady T. Nová řada T se vyznačuje obrovskou aktivní separační plochou a sítovou skříní, která není náchylná na špatné změny nastavení. Spolu s dlouholetými zkušenostmi, ověřeným unikátním tokem materiálu kombinovaným s klasickými vytřasadly zvýší nejen produktivitu samotného stroje, ale hlavně kvalitu zrna i slámy – a to je zásadní. S řadou T tak pořídíte stroj o výkonnosti srovnatelné s hybridem, ale s kvalitou práce a spotřebou stroje vytřásadlové.
  • Průchodnost50 t/h
Žací lišty řady 700X Žací lišty řady 700X Žací lišty řady 700X nastavují nový standard sklizně. Vysoká hltnost a jednoduchá údržba představují nejlepší volbu jak pro službaře, tak pro zemědělské podniky a farmy. Vynikají také rychlou přestavbou mezi plodinami a ve spojení s podvozkem Ziegler tvoří dokonalou součást sklízecí mlátičky.
Kukuřičné adaptéry Kukuřičné adaptéry Adaptéry pro sklizeň kukuřice jsou vyráběny v Německu společností Geringhoff a jsou známé svou legendární odolností a minimálními nároky na údržbu.
Žací lišty řady RDF Žací lišty řady RDF Flexibilní lišty řady RDF zajišťují dokonalé vysečení porostu a díky shazovacím pásům podávají materiál vždy klasem napřed, což je důležité zejména pro zajištění vysoké průchodností sklízecí mlátičky. Flexibilní kosa umožňuje průhyb až 19 centimetrů, který zajistí úplné vysečení veškerých lokálních nerovností.
Žací lišty řady HDX Žací lišty řady HDX Žací lišty řady HDX byly speciálně vyvinuty pro nejvýkonnější sklízecí mlátičky. Jsou konstrukčně přizpůsobeny vysokým průchodnostem tak, aby zajistily dokonalé plnění mlátičky. Nový systém kopírování povrchu zajišťuje, aby se lišta dokázala přizpůsobit i velmi členitému terénu nezávisle na sklízecí mlátičce.

Napište nám