Dotaz k produktu Žací lišty řady HDX:
/zemedelska-technika/sklizeci-mlaticky/zaci-listy/rada-hd
Mimořádně účinné vkládání materiálu

Žací lišty řady HDX

Mám zájem

Adaptéry se zavěšeným dopravníkovým pásem (HD)

Řada adaptérů se zavěšeným dopravníkovým pásem John Deere (HD) byla vyvinuta tak, aby všechny její adaptéry odpovídaly velké průchodnosti sklízecích mlátiček řady X a S. Sledují povrch země jako žádná jiná.

Nepřekonatelné kopírování povrchu
Obě sekce žacího válu HD se chovají jako dvě nezávislé žací lišty. Díky schopnosti ohybu až o 10° docilují tyto adaptéry skvělého výkonu při sklizni slehlých plodin a zanechávají na nerovné zemi rovnoměrné strniště. Spolu s přípojným rámem je vertikální pohyb konců sekcí u adaptéru HD40X 2620 mm.
Dopravníkové pásy zachycující zrna
Pásy mají patentovanou konstrukci s hřebenovým profilem. Díky tomu se malá zrna, jako je například řepkové semeno, zachytí a zabrání se jejich odvalení zpět na pole. Konstrukce rovněž odstraňuje nutnost dodatečných systémů pro zachycování zrna, jako jsou vzduchové ventilátory.
Vynikající vkládání pomocí prstů
Horní šnek opatřený po celé délce prsty zajišťuje rovnoměrné vkládání do středního bubnu i při sklizni vysokých hustých plodin. Buben má dvě rychlosti vkládání a dvě výškové polohy pro různé typy plodin.
Citlivé kopírování povrchu
Kolečka hloubkoměru je vybaveno nízkotlakou pneumatikou a poskytuje dodatečnou podporu. Jsou nastavitelné z kabiny a mohou se úplně zasunout, aby se dostala blíže k zemi k polehlé plodině a nízkým plodinám, nebo zvednout nahoru ve vysokých plodinách, jako řepka.

Technická data

MODEL ŠÍŘKA SEČENÍ, M RYCHLOST DOPRAVNÍKOVÉHO PÁSU, M/MIN ŠÍŘKA PODÁVACÍHO PÁSU, MM PRSTOVÝ HORNÍ ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK PRO PŘEPRAVU PLODIN, Ø432 MM
HD35X 10,70 72-228 1200 Volitelně
HD40X 12,20 72-228 1200 Volitelně
HD45X 13,70 72-228 1200 Volitelně

Napište nám