SWIFTER SN SWIFTER SN SWIFTER SN je předseťový nesený kompaktor, kterým sjednotíte do jediného přejezdu všechny pracovní operace potřebné pro přípravu perfektního seťového lůžka i v hrubé brázdě. Stroj využijete jak v konvenčním způsobu hospodaření, tak v minimalizačních systémech. Konstrukce Vám umožňuje snadnou výměnu vnitřního rámu s radličkami za rám s gamma-hroty nebo rám s SB-sekcemi.
 • Pracovní záběr3—5 m
SWIFTER SO_F SWIFTER SO_F SWIFTER SO_F je předseťový kompaktor vycházející z tradiční verze SO. Jde o zjednodušené a odlehčené provedení, kterým sjednotíte do jediného přejezdu všechny pracovní operace (až 7) potřebné pro přípravu perfektního seťového lůžka i v hrubé brázdě. Stroj využijete jak v konvenčním způsobu hospodaření, tak v minimalizačních systémech. Konstrukce Vám umožňuje snadnou výměnu vnitřních pracovních sekcí.
 • Pracovní záběr6—8 m
SWIFTER SE SWIFTER SE SWIFTER SE je tažený předseťový kompaktor se širokými pracovními záběry, kterým připravíte během jediného přejezdu ve vysoké rychlosti seťové lůžko i v hrubé brázdě. Tato nová modelová řada s označením SE je charakteristická unikátní konstrukcí skládání stroje směrem dopředu, čímž získává stroj velice kompaktní přepravní rozměry. To umožňuje komfortní transport i ve členitých terénech.
 • Pracovní záběr8,2—12,2 m
SWIFTER SM SWIFTER SM SWIFTER SM je tažený širokozáběrový předseťový kompaktor, kterým během jediného přejezdu ve vysoké rychlosti připravíte seťové lůžko i v hrubé brázdě. Velké pracovní záběry zaručují maximální produktivitu práce a podstatně Vám zkrátí časy nutné k dodržení agrotechnických lhůt. Vnitřní rámy sekcí se dají snadno vyměnit (radličky / gamma-hroty / SB-sekce). Swifter SM je i přes velké pracovní záběry snadno ovladatelný.
 • Pracovní záběr14,2—18,2 m
SWIFTERDISC XN SWIFTERDISC XN SWIFTERDISC XN je nesený diskový podmítač krátké koncepce s individuálním odpružením disků pryžovými segmenty připravený pro rychlou, kvalitní, nízkonákladovou podmítku. SwifterDisc XN lze využívat rovněž k přípravě pozemků před setím v konvenčním i minimalizačním systému zpracování půdy. Každé rameno je osazeno párem disků (Twin-Disc systém).
 • Pracovní záběr3—5 m
SWIFTERDISC XO_F SWIFTERDISC XO_F SWIFTERDISC XO_F je kompaktní krátký diskový podmítač určený pro vysoké pracovní rychlosti a to až pro rychlost 15 km/h. Díky dokonalému rozložení těžiště (náprava před válci) vyniká stroj dokonalou stabilitou a to i při velmi vysokých pracovních rychlostech. Každé rameno je osazeno párem disků 520×5 mm (Twin-Disc systém). V nabídce najdete i unikátní A-disky, které agresivně řežou rostlinné zbytky a vynáší z půdy více hlíny (oproti klasickým diskům).
 • Pracovní záběr4,0—7,5 m
SWIFTERDISC XO_PROFI SWIFTERDISC XO_PROFI SWIFTERDISC XO_PROFI je modelová řada diskových podmítačů krátké koncepce v portfoliu značky BEDNAR. Označení PROFI přináší zákazníkům řadu výhod v podobě nových technických řešení. Modely SWIFTERDISC XO_PROFI vynikají vysokou pracovní rychlostí, prvotřídním zpracováním a výbornou kvalitou výsledné práce.
 • Pracovní záběr6—7,25 m
SWIFTERDISC XE SWIFTERDISC XE SWIFTERDISC XE je širokozáběrový výkonný diskový podmítač krátké koncepce s individuálním odpružením disků pryžovými segmenty, připravený pro rychlou, kvalitní, nízkonákladovou podmítku po sklizni, nebo pro předseťovou přípravu. Díky širokému pracovnímu záběru a vysokým rychlostem dosáhnete enormních denních výkonů. Unikátní systému skládání stroje směrem dopředu dává stroji velmi malé přepravní rozměry. Každé rameno je osazeno párem disků (Twin-Disc systém).
 • Pracovní záběr10—12 m
SWIFTERDISC XE_PROFI SWIFTERDISC XE_PROFI Maximální denní výkon, krátká koncepce a snadné intuitivní ovládání představuje širokozáběrový diskový podmítač SWIFTERDISC XE_PROFI. Dva modely s pracovním záběrem 10,4 až 12,4 metru s konstrukční pracovní rychlostí až 18 km/hod umožňují dosahovat vysokého pracovního tempa, a především vedou k úspoře nákladů a vysokým denním výkonům.
 • Pracovní záběr10,4—12,4 m
ATLAS AO_PROFI ATLAS AO_PROFI ATLAS AO_PROFI je kompaktní krátký diskový podmítač robustní konstrukce vhodný jak do minimalizačních systémů zpracování půdy (zapravení velkého množství rostlinných zbytků), tak i pro tradiční způsob hospodaření využívající orbu. Hlavními přednostmi stroje je postavení disků do X, čímž je zabráněno driftování stroje a integrovaná náprava, které eliminuje houpání stroje během práce. Velikost disků 620×6 mm umožňuje provádět podmítku až do 16 cm s intenzivním promícháním.
 • Pracovní záběr5—7 m
ATLAS AE_PROFI ATLAS AE_PROFI ATLAS AE_Profi je tažený širokozáběrový diskový podmítač krátké koncepce určený k obrovským denním výkonům a úspoře nákladů, díky širokému záběru stroje a vysokým pracovním rychlostem. Hlavními přednostmi stroje je postavení disků do X, čímž je zabráněno driftování stroje a umístění transportní nápravy před pracovní disky. Toto řešení eliminuje houpání stroje během práce. Obsluha ocení jednoduché a pohodlné elektrohydraulikcé ovládání funkcí stroje.
 • Pracovní záběr12,4 m
TERRALAND TN TERRALAND TN TERRALAND TN je dlátový pluh umožňující levné, rychlé a kvalitní hloubkové zpracování půdy až do 65 cm. Díky unikátní konstrukci radlic snadno zpracujete všechny druhy půd při výrazně nižší potřebě koňských sil, než je tomu u klasických pluhů. Stroj je v praxi vhodné používat v rozmezí pracovních hloubek 25–55 cm, čímž bezpečně narušíte utužené půdní vrstvy a ozdravíte půdní profil.
 • Pracovní záběr3—4 m
12  

Napište nám