SWIFTER SN SWIFTER SN SWIFTER SN je předseťový nesený kompaktor, kterým sjednotíte do jediného přejezdu všechny pracovní operace potřebné pro přípravu perfektního seťového lůžka i v hrubé brázdě. Stroj využijete jak v konvenčním způsobu hospodaření, tak v minimalizačních systémech. Konstrukce Vám umožňuje snadnou výměnu vnitřního rámu s radličkami za rám s gamma-hroty nebo rám s SB-sekcemi.
 • Pracovní záběr3—5 m
SWIFTER SO_F SWIFTER SO_F SWIFTER SO_F je předseťový kompaktor vycházející z tradiční verze SO. Jde o zjednodušené a odlehčené provedení, kterým sjednotíte do jediného přejezdu všechny pracovní operace (až 7) potřebné pro přípravu perfektního seťového lůžka i v hrubé brázdě. Stroj využijete jak v konvenčním způsobu hospodaření, tak v minimalizačních systémech. Konstrukce Vám umožňuje snadnou výměnu vnitřních pracovních sekcí.
 • Pracovní záběr6—8 m
SWIFTER SO_PROFI SWIFTER SO_PROFI SWIFTER SO_PROFI je moderní typ předseťového kompaktoru, který je schopen během jediného přejezdu připravit pozemek na setí. Velkou výhodou je celkové odpružení pracovních rámů pomocí systému, které umožňuje pracovat se strojem ve vysokých pracovních rychlostech 15km/hod. Novinkou na stroji Swifter je i možnost finish croskillu pro větší konsolidaci seťového lůžka.
 • Pracovní záběr4,0—6,1 m
SWIFTER SE SWIFTER SE SWIFTER SE je tažený předseťový kompaktor se širokými pracovními záběry, kterým připravíte během jediného přejezdu ve vysoké rychlosti seťové lůžko i v hrubé brázdě. Tato nová modelová řada s označením SE je charakteristická unikátní konstrukcí skládání stroje směrem dopředu, čímž získává stroj velice kompaktní přepravní rozměry. To umožňuje komfortní transport i ve členitých terénech.
 • Pracovní záběr8,2—12,2 m
SWIFTER SM SWIFTER SM SWIFTER SM je tažený širokozáběrový předseťový kompaktor, kterým během jediného přejezdu ve vysoké rychlosti připravíte seťové lůžko i v hrubé brázdě. Velké pracovní záběry zaručují maximální produktivitu práce a podstatně Vám zkrátí časy nutné k dodržení agrotechnických lhůt. Vnitřní rámy sekcí se dají snadno vyměnit (radličky / gamma-hroty / SB-sekce). Swifter SM je i přes velké pracovní záběry snadno ovladatelný.
 • Pracovní záběr14,2—18,2 m
SWIFTERDISC XN SWIFTERDISC XN SWIFTERDISC XN je nesený diskový podmítač krátké koncepce s individuálním odpružením disků pryžovými segmenty připravený pro rychlou, kvalitní, nízkonákladovou podmítku. SwifterDisc XN lze využívat rovněž k přípravě pozemků před setím v konvenčním i minimalizačním systému zpracování půdy. Každé rameno je osazeno párem disků (Twin-Disc systém).
 • Pracovní záběr3—5 m
SWIFTERDISC XO_F SWIFTERDISC XO_F SWIFTERDISC XO_F je kompaktní krátký diskový podmítač určený pro vysoké pracovní rychlosti a to až pro rychlost 15 km/h. Díky dokonalému rozložení těžiště (náprava před válci) vyniká stroj dokonalou stabilitou a to i při velmi vysokých pracovních rychlostech. Každé rameno je osazeno párem disků 520×5 mm (Twin-Disc systém). V nabídce najdete i unikátní A-disky, které agresivně řežou rostlinné zbytky a vynáší z půdy více hlíny (oproti klasickým diskům).
 • Pracovní záběr4,0—7,5 m
SWIFTERDISC XO_PROFI SWIFTERDISC XO_PROFI SWIFTERDISC XO_PROFI je modelová řada diskových podmítačů krátké koncepce v portfoliu značky BEDNAR. Označení PROFI přináší zákazníkům řadu výhod v podobě nových technických řešení. Modely SWIFTERDISC XO_PROFI vynikají vysokou pracovní rychlostí, prvotřídním zpracováním a výbornou kvalitou výsledné práce.
 • Pracovní záběr6—7,25 m
SWIFTERDISC XE SWIFTERDISC XE SWIFTERDISC XE je širokozáběrový výkonný diskový podmítač krátké koncepce s individuálním odpružením disků pryžovými segmenty, připravený pro rychlou, kvalitní, nízkonákladovou podmítku po sklizni, nebo pro předseťovou přípravu. Díky širokému pracovnímu záběru a vysokým rychlostem dosáhnete enormních denních výkonů. Unikátní systému skládání stroje směrem dopředu dává stroji velmi malé přepravní rozměry. Každé rameno je osazeno párem disků (Twin-Disc systém).
 • Pracovní záběr10—12 m
SWIFTERDISC XE_PROFI SWIFTERDISC XE_PROFI Maximální denní výkon, krátká koncepce a snadné intuitivní ovládání představuje širokozáběrový diskový podmítač SWIFTERDISC XE_PROFI. Dva modely s pracovním záběrem 10,4 až 12,4 metru s konstrukční pracovní rychlostí až 18 km/hod umožňují dosahovat vysokého pracovního tempa, a především vedou k úspoře nákladů a vysokým denním výkonům.
 • Pracovní záběr10,4—12,4 m
ATLAS AO_PROFI ATLAS AO_PROFI ATLAS AO_PROFI je kompaktní krátký diskový podmítač robustní konstrukce vhodný jak do minimalizačních systémů zpracování půdy (zapravení velkého množství rostlinných zbytků), tak i pro tradiční způsob hospodaření využívající orbu. Hlavními přednostmi stroje je postavení disků do X, čímž je zabráněno driftování stroje a integrovaná náprava, které eliminuje houpání stroje během práce. Velikost disků 620×6 mm umožňuje provádět podmítku až do 16 cm s intenzivním promícháním.
 • Pracovní záběr5—7 m
ATLAS AE_PROFI ATLAS AE_PROFI ATLAS AE_Profi je tažený širokozáběrový diskový podmítač krátké koncepce určený k obrovským denním výkonům a úspoře nákladů, díky širokému záběru stroje a vysokým pracovním rychlostem. Hlavními přednostmi stroje je postavení disků do X, čímž je zabráněno driftování stroje a umístění transportní nápravy před pracovní disky. Toto řešení eliminuje houpání stroje během práce. Obsluha ocení jednoduché a pohodlné elektrohydraulikcé ovládání funkcí stroje.
 • Pracovní záběr12,4 m
123  

Napište nám