Rotační žací stroje Rotační žací stroje Dostanete se všude: tyto zahradní traktory zkonstruované pro rozlehlé pozemky nabízejí dostatečný výkon a pohodlí pro vykonání jakékoliv práce. Modely řady X300 mají ohromující vlastnosti a snadno se ovládají. Pro maximální výkonnost a výkon si zvolte traktor řady X500. Díky nízkému těžišti, velkému rozvoru náprav a uzávěrce diferenciálu jsou tyto stroje skutečně všestrannými pomocníky.
  • Maximální výkon14,1 – 18,5 kW
Vřetenové žací stroje Vřetenové žací stroje Jestliže chcete dosáhnout špičkového pruhovaného vzhledu trávníku, zvolte model 2653B nebo 7200A. Údržba obou je jednoduchá. Byly zkonstruovány s ohledem na výkonnost, spolehlivost a jednoduché používání. Model 7200A se vyznačuje vyšším výkonem a disponuje přepínačem k nastavení šířky sečení za jízdy.
  • Pracovní záběr1,83—2,13 m
Samojízdné vřetenové sekačky Samojízdné vřetenové sekačky Odolnost, šetrnost, snadná obsluha. Zadejte nastavení, a pak sledujte, jak každý pracovník odvádí stejný výkon.
  • Jmenovitý výkon19,9 k
Ruční vřetenové sekačky Ruční vřetenové sekačky Kvalita vašich greenů je jednou z prvních věcí, kterých si lidé všimnou. Naše ručně vedené sekačky greenů zajistí šetrný, přesný střih, který ocení hráči i zaměstnanci, a mimořádnou dlouhodobou produktivitu
Hybridní vřetenové sekačky Hybridní vřetenové sekačky Naše sekačky fervejí, s běžným nebo hybridním pohonem, jsou navrženy pro prémiový střih a vynikající vzhled trávníku. Díky systému TechControl mohou vyhrát mistrovství v greenkeepingu všichni řidiči.
  • Jmenovitý výkon27,3 kW
Vřetenové sekačky John Deere Vřetenové sekačky John Deere Teď může být vaše přítomnost znát na každé části vašeho hřiště. To je přesně ten typ kontroly, který dostanete s novým modelem A sekačky od John Deere.
  • Pracovní záběr203 - 330,2 cm

Napište nám