TERRASTRIP ZN TERRASTRIP ZN Dlátový pluh TERRASTRIP ZN je speciálně navržený hloubkový kypřič zkonstruovaný na základě dlátových pluhů TERRALAND. Vysoká robustnost rámu umožňuje provádět pásové zpracování půdy až do hloubky 55 centimetrů. Dlátový pluh TERRASTRIP ZN je k dispozici ve sklopném a pevném provedení. Pevné provedení dlátového pluhu TERRASTRIP ZN je vhodné pro zpracování pásů s meziřádkovou vzdáleností 45–51 centimetrů, sklopné provedení pak pro širokořádkové plodiny s meziřádkovou vzdáleností 70-75 centimetrů.
  • Pracovní záběr5,6 m
STRIP MASTER EN STRIP MASTER EN STRIP MASTER EN je řádkový kypřič, který zpracovává půdu v pásech 75cm (70cm) do hloubky až 35 cm. Stroj vyniká dokonalým zpracováním řádků a vyčištěním těchto řádků od rostlinných zbytků, a to i od velkého množství posklizňových zbytků např.po sklizni kukuřice na zrno. Stroj umožňuje aplikaci jak minerálních, tak tekutých hnojiv včetně kejdy nebo digestátu z bioplynových stanic a to do dvou vrstev.
  • Pracovní záběr6 m
ROW-MASTER RN_S ROW-MASTER RN_S ROW-MASTER RN_S je meziřádkový kypřič určený k narušení půdního škraloupu a regulaci plevelů v porostu cukrové řepy. Kypřič má různé pracovní části (radličky, dláta, přihrnovací radličky) s rozlišnou variabilitou nastavení tak, aby bylo možné reagovat na aktuální půdní podmínky a velikost porostu. Stroj může být vybaven snímací optikou CultiCam, která je schopná navádění stroje již od dvou pravých listů cukrové řepy, což umožňuje velmi rané meziřádkové kypření.
  • Pracovní záběr3—12 m
ROW-MASTER RN ROW-MASTER RN ROW-MASTER RN je univerzální meziřádkový kypřič určený pro narušení půdního škraloupu v porostu kukuřice, slunečnice, cukrové řepy a jiných řádkových plodin. Masivní rám s vysokou světlostí umožňuje kypření i ve vysokém porostu. Každá pracovní jednotka pracuje na paralelogramu uloženým na silentblocích. Toto unikátní bezúdržbové řešení vytváří neustálý přítlak na opěrné kolo a zlepšuje vstup pracovních částí do půdy. Stroj může být vybaven snímací optikou CultiCam.
  • Pracovní záběr4,8—9,6 m
ROW-MASTER RN_PROFI ROW-MASTER RN_PROFI Meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN_PROFI představuje generaci velmi oblíbených meziřádkových kypřičů BEDNAR. Nabízí funkci ROW-UNIT CONTROL, která umožňuje nezávislé řízení každé kultivační jednotky. Díky vysoké světlosti rámu s navýšením na 90 centimetrů, variabilitě výbavy kultivačních jednotek a profesionálnímu automatickému naváděcímu systému CultiCam/Tillett & Hague přináší ROW-MASTER RN_PROFI nové možnosti výbavy.
  • Pracovní záběr4,8—9,6 m

Napište nám