STRIP MASTER EN STRIP MASTER EN STRIP MASTER EN je řádkový kypřič, který zpracovává půdu v pásech 75cm (70cm) do hloubky až 35 cm. Stroj vyniká dokonalým zpracováním řádků a vyčištěním těchto řádků od rostlinných zbytků, a to i od velkého množství posklizňových zbytků např.po sklizni kukuřice na zrno. Stroj umožňuje aplikaci jak minerálních, tak tekutých hnojiv včetně kejdy nebo digestátu z bioplynových stanic a to do dvou vrstev.
  • Pracovní záběr6 m
ROW-MASTER RN ROW-MASTER RN ROW-MASTER RN je univerzální meziřádkový kypřič určený pro narušení půdního škraloupu v porostu kukuřice, slunečnice, cukrové řepy a jiných řádkových plodin. Masivní rám s vysokou světlostí umožňuje kypření i ve vysokém porostu. Každá pracovní jednotka pracuje na paralelogramu uloženým na silentblocích. Toto unikátní bezúdržbové řešení vytváří neustálý přítlak na opěrné kolo a zlepšuje vstup pracovních částí do půdy. Stroj může být vybaven snímací optikou CultiCam.
  • Pracovní záběr4,8—9,6 m
ROW-MASTER RN_PROFI ROW-MASTER RN_PROFI Meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN_PROFI představuje generaci velmi oblíbených meziřádkových kypřičů BEDNAR. Nabízí funkci ROW-UNIT CONTROL, která umožňuje nezávislé řízení každé kultivační jednotky. Díky vysoké světlosti rámu s navýšením na 90 centimetrů, variabilitě výbavy kultivačních jednotek a profesionálnímu automatickému naváděcímu systému CultiCam/Tillett & Hague přináší ROW-MASTER RN_PROFI nové možnosti výbavy.
  • Pracovní záběr4,8—9,6 m

Napište nám