Dotaz k produktu Displeje a aktivace:
/zemedelska-technika/precizni-zemedelstvi/prijimace-a-displeje-1/displeje-a-aktivace
Zobrazení dle Vašich představ

Displeje a aktivace

Mám zájem

Nabízíme vám řadu integrovaných univerzálních displejů podle vašich individuálních potřeb. Naše displeje 4. generace mají dvě věci společné: vždy shodné maximálně intuitivní uživatelské rozhraní, které se snadno používá, a plně certifikovanou kompatibilitu ISOBUS AEF. Dbáme na kompatibilitu mezi více značkami a chceme obsluze usnadnit přechod mezi jednotlivými druhy vybavení.

Veškeré displeje 4. generace mají funkci ovládání gesty podobnou tabletům. Uživatelské rozhraní je plně nastavitelné, můžete si tedy rozvržení displeje plně přizpůsobit svým potřebám. Vzdálený přístup k displeji (funkce RDA) znamená profesionální podporu na dosah jedním kliknutím. Veškeré displeje 4. generace mají dokumentaci, variabilní aplikaci s bezplatným použitím a dokážou provádět bezdrátové přenosy dat (funkce WDT)*.
 

VÝKONNÉ INTEGROVANÉ DISPLEJE

Naše integorvané displeje CommandCenter 4. generace mají snadné a intuitivní ovládání gesty podobně jako u tabletu. K dispozici je samozřejmě kontextová nápověda na obrazovce i plně přizpůsobitelné uživatelské prostředí.
ROZŠÍŘENÝ MONITOR
Na rozšířeném monitoru 4. generace s dvojnásobnou plochou obrazovek můžete sledovat a ovládat více funkcí současně – například na primárním displeji lze zobrazit funkce ovládání traktoru a na rozšířeném monitoru aplikace precizního zemědělství. Funkce se mohou mezi monitory snadno přesunovat, což umožní maximální flexibilitu a individuální přizpůsobení.
COMMANDCENTER 4200
Systém CommandCenter 4200 představuje základní displej pro traktory řad 6R až 9R. S velikostí uhlopříčky 21,3 cm (8,4") je nyní dotyková obrazovka o 20 % větší a má jeden videovstup. Dokumentace, funkce variabilního dávkování a plná certifikace ISOBUS AEF jsou standardem. Dálkový přístup Remote Display Access (funkce RDA) vám umožňuje přístup k podpoře jedním kliknutím a Wireless Data Transfer (funkce WDT) pak možnost výměny parametrů nastavení displeje a údajů dokumentace s prostředím na adrese MyJohnDeere.com.
COMMANDCENTER 4600
Volitelný systém CommandCenter 4600 má dotykovou obrazovku s uhlopříčkou 25,4 cm (10"), čtyři videovstupy, možnost připojit rozšířený monitor a četné možnosti aktualizace softwaru pro pokročilé aplikace v oboru precizního zemědělství.

PŘENOSNÁ FLEXIBILITA

Displej GreenStrar 3 2630
Plně barevný displej GreenStar 3 2630 vám umožňuje monitorovat a řídit veškerá řešení pro precizní zemědělství. Pracuje s robustní a jasnou 26 cm velkou dotykovou obrazovkou, která má pokročilou funkci rozhraní ISOBUS.
Univerzální displej 4240 - Displej 4. generace
Displej má shodnou velikost obrazovky a funkce jako integrovaný systém CommandCenter 4200, avšak v přenosném formátu, který je odolný proti působení vody a prachu. Dokumentace a aplikace variabilních dávek jsou standardem a připraveny pro RDA** a bezdrátový přenos dat (funkce WDT).
Zjistit více
Univerzální displej 4640 - Displej 4. generace
Podobně jako u integrovaného displeje systému CommandCenter 4600 má univerzální displej 4640 dotykovou obrazovku s úhlopříčkou 26,4 cm (10") a čtyři videovstupy. Dokáže ovládat veškeré funkce v oboru precizního zemědělství.

Pokud provozujete smíšený strojový park, toto jsou přenosné alternativy k našim integrovaným displejům systému CommandCenter 4. generace. Dokumentace a aplikace variabilních dávek i možnost bezdrátového přenosu dat jsou u všech displejů 4. generace zdarma.


 


MOŽNOSTI AKTIVACE

Když se Vaše potřeby a provozní praxe při provozování zemědělského podniku v čase mění a vyžadují pokročilé funkce, máte k dispozici výběr z našich aplikací. Můžete kdykoliv snadno upgradovat displeje CommandCenter 4. generace a displeje Universal na úroveň Premium nebo Ultimate, což vám zajistí sofistikované funkce, které moderní zemědělství vyžaduje.

Možné aktivace pro systém CommandCenter 4200 a displeje Universal 4240
– Aktivace AutoTrac 4. generace
– Aktivace Premium 4. generace
+ řízení sekcí Section Control
+ DataSync
+ dokumentace ISOBUS (TC-GEO)

Možné aktivace pro systém CommandCenter 4600 a displeje Universal 4640:
– Aktivace AutoTrac 4. generace
– Aktivace Premium 4. generace
+ řízení sekcí Section Control
+ DataSync
+ dokumentace ISOBUS (TC-GEO)
+ AutoTrac RowSense
+ AutoTrac Vision

– Aktivace Ultimate 4. generace
+ Automatické otáčení AutoTrac
+ Navádění nářadí AutoTrac – pasivní
+ Sdílení dat na poli

Související články

Pozor na krádeže přijímačů a displejů
POZOR! Opět se na území České republiky začínají objevovat krádeže přijímačů satelitního signálu a ovládacích monitorů. Jako prevenci doporučujeme, přijímače a ovládací monitory nenechávat ve strojích po dobu jejich...
Číst více
Nová bezpečnostní funkce pro displeje a přijímače
Společnost John Deere nyní nabízí nový zapezpečovací systém, který pomůže odradit od krádeže displejů GreenStar a satelitních přijímačů StarFire. Tento systém byl navržen tak, aby v případě odcizení součástí znemožnil jejich další použití.
Číst více
Jak vznikalo logo k výročí 100 let od založení republiky
Pro tvorbu loga k výročí 100 let od založení republiky jsme využili možností, které nám nabízí technologie John Deere. Pomocí geoinformačního softwaru jsme vytvořili předlohu loga, které bylo složeno ze lva a číslice 100. Tato...
Číst více
Navigace a moderní technologie v praxi
Poslední říjnový den se na polích ZOD Blata Sedlec nedaleko Českých Budějovic konal polní den věnovaný navigacím a moderním technologiím John Deere. Ve spolupráci s naší společností jej pořádal místní dealer techniky John Deere, firma...
Číst více
3 kroky k vyšší efektivitě
Pojmy jako precizní zemědělství, smart farming nebo Zemědělství 4.0 už v České Republice hluboko zakořenily. Základním prvkem digitalizace v zemědělství je navigace, která je stavebním kamenem dnes již téměř většiny nově prodaných strojů...
Číst více

Související akce

([BannerProduct] LIKE N'%Displeje-a-aktivace%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Prijimace-a-displeje-1%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Precizni-zemedelstvi%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám