Agrozet - Pelhřimov
Rynárecká 239, 393 83 Pelhřimov
T: +420 607 965 095 zobrazit kontakty
DAŇHEL AGRO - Lbosín
Lbosín 43, 257 26 Divišov
T: +420 317 851 823 zobrazit kontakty
AGROSERVIS TRADING - Pohořelice
Vídeňská 702, 691 23 Pohořelice
T: 515 300 400 zobrazit kontakty
Agrozet - Jindřichův Hradec
Jaráskovo předměstí 865, 377 01 Jindřichův Hradec
T: +420 724 257 172 zobrazit kontakty
Agrozet - Husinec
Výrov 30, 384 21 Husinec
T: +420 606 620 212 zobrazit kontakty
Agrozet - Tábor
Čekanice 270, 390 62 Tábor
T: +420606665094 zobrazit kontakty
DAŇHEL AGRO - Týn nad Vltavou
Havlíčkova 205, 375 01 Týn nad Vltavou
T: 606 687 300 zobrazit kontakty
Agrozet - České Budějovice
U Sirkárny 501/30, 371 55 České Budějovice
T: +420 602 271 275 zobrazit kontakty
AGROSERVIS TRADING - Višňové
Višňové 358, 671 38 Višňové
T: +420602239490 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Studenec
Studenec 182, 675 02 Koněšín
T: +420 724 910 501 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Domanín
Domanín 136, 593 01 Bystřice nad Pernštějnem
T: +420 724 669 408 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Kostomlaty nad Labem
Areál firmy Dvůr Kostomlaty s.r.o., 9. května 511, 289 21
T: +420 725 687 212 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Roudnice nad Labem
Pracnerova 285, 413 01 Roudnice nad Labem
zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Ovčáry
Ovčáry 294, 280 02 Kolín
T: +420 606 713 843 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Klimkovice
Lagnovská 669, Klimkovice, 742 83
zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Opava
Hillova 40, Opava-Kateřinky, 747 05
T: +420 553 713 521 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Prostějov
Za Olomouckou 4421, 796 01 Prostějov
T: +420 725 687 245 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Velké Bílovice
Podivínská 1267, 691 02 Velké Bílovice
zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Měcholupy
Předslav 101, 339 01
T: +420 606 632 228 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Milín
Milín 399, 262 31
T: +420 724 066 539 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Dobřany
Průmyslová 1274,
334 41 Dobřany
zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Lnáře
Lnáře 245, 387 42
T: +420 602 281 138 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Nový Dvůr
Nový Dvůr 938, 538 03 Heřmanův Městec
T: +420 724 079 238 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Šumperk
Banskobystrická 56, 787 01 Šumperk
T: +420 725 687 332 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Habry
V Bytovkách 38, 582 81 Habry
T: 569 440 104 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Smiřice
Cukrovarská 655, Smiřice 50303
T: +420 731 449 042 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Stará Paka
Josefa Tůmy 170, 507 91 Stará Paka
T: +420 725 687 233 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Záboří
Záboří (zemědělský areál), 277 41 Kly
T: +420 724 226 415 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Úněšov
Úněšov 76, 330 38
T: +420 724 669 469 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Toužim
Karlovarská 613, 364 01 Toužim
T: +420 606 632 216 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Nové Strašecí
Sportovní 1135, 271 01 Nové Strašecí
zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Louny
Postoloprtská 3116, 440 01 Louny
T: +420 725 687 242 zobrazit kontakty
AGROMETALL s.r.o.
Nový Dvůr 938, 538 03 Heřmanův Městec
T: +420469696509 zobrazit kontakty
RAWA s.r.o.
Podkrušnohorská 153, 435 11 Lom u Mostu 1 – Loučná
T: +420 476 731 297 zobrazit kontakty
Jiří Křapáček
V Oblouku 800, 252 43 Průhonice
T: 601002428 zobrazit kontakty
Antonín Šupler – Zubří
U Bečvy 261, 765 64 Zubří
T: +420606326951 zobrazit kontakty
AGROSERVIS TRADING - Brtnice
Horní Město 460, 588 32 Brtnice
T: +420 602 239 490 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - pneuservis Horní Počernice
Bystrá 761 (areál bývalé Chemie), 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
T: +420 281 865 733 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Němčice nad Hanou
Masarykova 672, 798 27 Němčice nad Hanou
T: +420 725 687 266 zobrazit kontakty
Gentlemans Tools
Nádražní 1585, Turnov 51101
T: +420 737 858 868 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Nový Jičín
Beskydská 913, Nový Jičín - Žilina, PSČ 741 01
T: +420 724 226 440 zobrazit kontakty
Václav Zelenka
Písecká 376, 391 65 Bechyně
T: +420602167458 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Babice
687 03, Babice 52
T: +420 725 687 302 zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Vinoř - Prodejna zahradní techniky
Lohenická 607, 190 17, Praha 9-Vinoř
zobrazit kontakty
STROM PRAHA - Libchavy
Dolní Libchavy 326, 561 16 Libchavy
T: +420 725 777 701 zobrazit kontakty

STROM PRAHA a.s.

Zavolejte nám a sjednejte si schůzku nebo vyplňte kontaktní formulář a my se vám v nejkratší době ozveme.

Sídlo společnosti

Praha 9 - Vinoř, 190 17 Lohenická 607
Tel: 283 092 111
E-mail: recepce@strom.cz

IČ: 257 51 069
DIČ: CZ25751069

Společnost STROM PRAHA a.s. je řádně zapsána u KS Brno, oddíl C, vložka 44914.
V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou B 5866, Městský soud v Praze.

STROM PRAHA - Sídlo společnosti

Zemědělská technika

Jméno Pozice Telefon E-mail
Pavel Fiala Produktový specialista pro Traktory John Deere 602 242 255 Pavel.Fiala%at%strom.cz
Marek Fikejs Produktový specialista pro Sklízecí řezačky a Postřikovače John Deere 725 687 275 Marek.Fikejs@strom.cz
Zdeněk Šmíd Produktový specialista pro Sklízecí mlátičky John Deere 724 226 494 Zdenek.Smid@strom.cz
Filip Nikl Produktový specialista pro Lisy, secí stroje, AMS John Deere 724 226 411 Filip.Nikl@strom.cz
Antonín Krátký Produktový specialista pro Techniku BEDNAR 725 687 379 Antonin.Kratky@strom.cz
Adam Bauer Produktový specialista pro Manipulační techniku KRAMER 724 226 429 Adam.Bauer@strom.cz
Ondřej Princ Produktový specialista pro Transportní techniku PRONAR 724 226 459 Ondrej.Princ@strom.cz
Jiří Pavelka Vedoucí úseku náhradních dílů 602 242 255 Jiri.Pavelka@strom.cz
Karel Hendrych Vedoucí obchodu pneu 724 250 320 Karel.Hendrych@strom.cz

Tým konzultantů pro precizní zemědělství

Jméno Pozice Telefon E-mail
Ondřej Perlík Vedoucí úseku Precizní zemědělství 727 929 484 Ondrej.Perlik@strom.cz
Jaroslav Pinkas Produktový specialista Precizní zemědělství 720 528 849 Jaroslav.Pinkas@strom.cz
Václav Svoboda Konzultant Precizní zemědělství - Oblast severozápad ČR 724 226 444 Vaclav.Svoboda@strom.cz
Rudolf Malina Konzultant Precizní zemědělství - Oblast severovýchod ČR 721 405 450 Rudolf.Malina@strom.cz
Stanislav Kučera Konzultant Precizní zemědělství - Oblast jihozápad ČR 724 823 984 Stanislav.Kucera@strom.cz
Jan Dohnálek Konzultant Precizní zemědělství - Oblast Morava 702 273 093 Jan.Dohnalek@strom.cz
Petr Hlubek Konzultant Precizní zemědělství - Oblast Slezsko 777 971 473 Petr.Hlubek@strom.cz
Jiří Mezera Konzultant Precizní zemědělství 725 264 283 Jiri.Mezera@strom.cz

Napište nám