STROM PRAHA - Libchavy

STROM PRAHA - Libchavy

Adresa

Dolní Libchavy 326, 561 16 Libchavy

Provozní doba

PO – PÁ 7:00 – 15:30
SO – NE zavřeno (pouze po tel. dohodě)

Naše použité stroje

JOHN DEERE 3039R + příslušenství JOHN DEERE 3039R Rok výroby: 2023 Počet MTH: 110       Mulčovač AGRIMASTER XB 150...
JOHN DEERE 3039R + příslušenství ID inzerátu:19143
Rok:
2023
Stav:
použitý, 110 mth
Středisko:
  • STROM PRAHA - Libchavy
Kontakt:
Pavel Boštík
725 777 702
pavel.bostik(at)strom.cz
Cena:
1 680 000 Kč bez DPH
Kolový traktor John Deere 6215R Direct Drive Výrobní číslo:1L06215RPJT906583 jmenovitý výkon motoru: 158kW/215 koní ·  jmenovitý výkon motoru s navýšením:...
Kolový traktor John Deere 6215R Direct Drive ID inzerátu:17573
Rok:
2018
Stav:
7.800 Mth
Středisko:
  • STROM PRAHA - Libchavy
Kontakt:
Filip Procházka
724 085 542
filip.prochazka(at)strom.cz
Cena:
2 290 000 Kč bez DPH
Kolový traktor John Deere 8360R AP kolový traktor  výrobní číslo: 1RW8360RPCD063659 John Deere  8360 R interní číslo John...
Kolový traktor John Deere 8360R AP ID inzerátu:13834
Rok:
2012
Stav:
3828Mth
Středisko:
  • STROM PRAHA - Libchavy
Kontakt:
Filip Procházka
724 085 542
filip.prochazka(at)strom.cz
Cena:
3 198 000 Kč bez DPH
Kolový traktor John Deere 6150M
Kolový traktor John Deere 6150M ID inzerátu:16403
Stav:
7500mth
Středisko:
  • STROM PRAHA - Libchavy
Kontakt:
Jiří Žabka
725 777 706
jiri.zabka(at)strom.cz
Cena:
Cena na dotaz
Kolový traktor JOHN DEERE 6R 185 Prodám zánovní kolový traktor JOHN DEERE 6R 185 V provozu od: 9/2022 Odpracováno: 25 mth Základní záruka do 8/2023 + prodloužená do...
Kolový traktor JOHN DEERE 6R 185 ID inzerátu:17961
Rok:
2022
Stav:
použitý, 25 mth
Středisko:
  • STROM PRAHA - Libchavy
Kontakt:
Lukáš Václavek
725 777 709
lukas.vaclavek(at)strom.cz
Cena:
4 150 000 Kč bez DPH
Traktor JD 6910 převodovka Autoquad
Traktor JD 6910 ID inzerátu:18878
Stav:
použitý, 19 600 mth
Středisko:
  • STROM PRAHA - Libchavy
Kontakt:
Jiří Žabka
725 777 706
jiri.zabka(at)strom.cz
Cena:
650 000 Kč bez DPH
Lis JOHN DEERE 960 Maxicut HC 13 nožů Greenstar 1800 displej Otočná kopírovací kola Centrální mazání ložisek Převodovka 1000 otáček, 6 drážek Vzduchové...
Lis JOHN DEERE 960 ID inzerátu:18644
Rok:
2016
Stav:
použitý, 30 000 balíků
Středisko:
  • STROM PRAHA - Libchavy
Kontakt:
Pavel Boštík
725 777 702
pavel.bostik(at)strom.cz
Cena:
450 000 Kč bez DPH

NOVÁ HOTLINE
+420 725 777 701

Pro objednání SERVISU mimo standardní pracovní dobu ve všedních dnech od 15:30 do 20:00, o víkendech pak od 8:00 do 20:00.

 

Prodej

Jiří Žabka Prodejce zemědělské techniky +420 725 777 706 Jiri.Zabka@strom.cz
Pavel Boštík Prodejce zemědělské techniky +420 725 777 702 Pavel.Bostik@strom.cz
Lukáš Václavek Prodejce zahradní a komunální techniky +420 725 777 709 Lukas.Vaclavek@strom.cz
Jakub Morávek Produktový specialista +420 725 687 356 Jakub.Moravek@strom.cz
 

Specialisté

Tomáš Netík Specialista precizního zemědělství +420 725 264 314 Tomas.Netik@strom.cz
 

Servis

Michal Kubíček Vedoucí servisních mechaniků +420 725 777 705 Michal.Kubicek@strom.cz
Milan Spurný Prodejce ND a služeb +420 724 669 419 Milan.Spurny@strom.cz
Matěj Ferkl Specialista ND +420 725 777 703 Matej.Ferkl@strom.cz
Jaroslav Buřval Specialista ND +420 725 687 378 Jaroslav.Burval@strom.cz
Jiří Trávníček Vedoucí skladu +420 725 777 704 Jiri.Travnicek@strom.cz
 

Administrace

Petra Ferklová Divizní účetní +420 724 226 488 Petra.Ferklova@strom.cz
Zuzana Urbanová Provozní účetní +420 724 669 448 Zuzana.Urbanova@strom.cz
Monika Felcmanová Provozní účetní +420 724 669 409 Monika.Felcmanova@strom.cz
 

Vedení

Petr Krejčí Vedoucí servisního střediska +420 725 777 710 Petr.Krejci@strom.cz
Jiří Hostinský Vedoucí divize +420 724 226 495 Jiri.Hostinsky@strom.cz

Služby

Servis
Prodej
Náhradní díly
Precizní zemědělství

Značky

John Deere
Bednar
Kramer
Pronar
Kuhn
Milwaukee