STROM PRAHA - Záboří

STROM PRAHA - Záboří

Adresa

Záboří (zemědělský areál), 277 41 Kly

Provozní doba

Po - Pá: 7:00 – 15:30 | Mimo pracovní dobu dle předchozí dohody |

Naše použité stroje

Kverneland sečku U – Drill 6M
Kverneland sečku U – Drill 6M ID inzerátu:19174
Rok:
2017
Stav:
Použitý
Středisko:
  • STROM PRAHA - Záboří
Kontakt:
Zdeněk Srba
724 066 242
zdenek.srba(at)strom.cz
Cena:
990 000 Kč bez DPH
čelní hydrauliku pro JOHN DEERE 2520? demontáž z nového stroje
čelní hydrauliku pro JOHN DEERE 2520? ID inzerátu:18594
Stav:
novvý
Středisko:
  • STROM PRAHA - Záboří
Kontakt:
Dominik Stryka
602 522 994
dominik.stryka(at)strom.cz
Cena:
20 000 Kč bez DPH


Prodej techniky:

Zdeněk Srba prodejce techniky +420 724 066 242 Zdenek.Srba@strom.cz
Zbyněk Lot prodejce zemědělské techniky +420 725 264 316 Zbynek.Lot@strom.cz
Dominik Stryka  prodejce zahradní a komunální techniky +420 602 522 994 Dominik.Stryka@strom.cz


Servis a náhradní díly:

David Švarc specialista náhradních dílů +420 602 269 793 David.Svarc@strom.cz
Josef Procházka prodejce náhradních dílů a služeb +420 725 264 319 Josef.prochazka@strom.cz
Roman Volek vedoucí servisního střediska +420 724 226 415 Roman.Volek@strom.cz


Administrace:

Věra Barchánková provozní účetní +420 725 687 251 Vera.Barchankova@strom.cz


Vedení:

Roman Volek vedoucí servisního střediska +420 724 226 415 Roman.Volek@strom.cz
Michal Prokop vedoucí divize +420 725 687 330 Michal.Prokop@strom.cz

Služby

Servis
Prodej
Náhradní díly

Značky

John Deere
Bednar
Kramer
Pronar
Kuhn
Milwaukee