STROM PRAHA - Louny

STROM PRAHA - Louny

Adresa

Postoloprtská 3116, 440 01 Louny

Provozní doba

Po - Pá: 7:00 – 15:30 | Mimo pracovní dobu dle předchozí dohody |

Naše použité stroje

Massey ferguson 7282 AL Massey ferguson 7282 AL Výrobní číslo: 62328 3005mth motor 2110mth buben Rok výroby: 2009 Lišta 7,7m powerflow Autolevel...
Massey ferguson 7282 AL ID inzerátu:18247
Rok:
2009
Stav:
3005Mth motor/2110Mth buben
Středisko:
  • STROM PRAHA - Louny
Kontakt:
Vítek Pišl
725 687 219
vitek.pisl(at)strom.cz
Cena:
1 260 000 Kč bez DPH
Deutz Fahr Agrotron 7250 TTV Rok výroby 2017 První majitel 3100Mth Pneu 650/65R 42, 540/65R 34 cca 40% 5 hydraulických okruhů Čelní hydraulika + hydraulický...
Deutz Fahr Agrotron 7250 TTV ID inzerátu:16145
Rok:
2017
Stav:
3100mth
Středisko:
  • STROM PRAHA - Louny
Kontakt:
Vítek Pišl
725 687 219
vitek.pisl(at)strom.cz
Cena:
2 140 000 Kč bez DPH
Kleště na kulaté balíky Kleště na balíky Nové, nepoužité, jen orezlé. Cena nových byla 45.000,- bez DPH  
Kleště na kulaté balíky ID inzerátu:18123
Stav:
Nepoužité
Středisko:
  • STROM PRAHA - Louny
Kontakt:
Filip Procházka
724 085 542
filip.prochazka(at)strom.cz
Cena:
30 000 Kč bez DPH
Sklízecí mlátička John Deere T670 HM (2230481) výrobní číslo: 1Z0T670BPPU135969 výrobní číslo lišty: 1Z0730EXLPP068528 podvozek: 4209189 STRUČNÝ PŘEHLED VÝBAVY -...
Sklízecí mlátička John Deere T670 HM (2230481) ID inzerátu:18662
Rok:
2023
Stav:
260/172Mth 628ha
Středisko:
  • STROM PRAHA - Louny
Kontakt:
Filip Procházka
724 085 542
filip.prochazka(at)strom.cz
Cena:
9 030 000 Kč bez DPH
John Deere 6120M s čelním nakladačem 623R výrobní číslo: 1L06120MKLK977359 AUTOQUAD PLUS 24/24 40Km/h SELECT EDICE 4WD - POHON PŘEDNÍ NÁPRAVY ODPRUŽENÁ PŘEDNÍ NÁPRAVA...
John Deere 6120M s čelním nakladačem 623R ID inzerátu:19568
Rok:
2020
Stav:
2285Mth
Středisko:
  • STROM PRAHA - Louny
Kontakt:
Filip Procházka
724 085 542
filip.prochazka(at)strom.cz
Cena:
1 998 000 Kč bez DPH

Prodej techniky

Vítek Pišl prodejce techniky +420 725 687 219 Vitek.Pisl@strom.cz
Ing. Lukáš Voříšek prodejce techniky +420 725 687 244 Lukas.Vorisek@strom.cz
 

Servis a náhradní díly

Jan Pour vedoucí servisních mechaniků +420 601 390 426 Jan.Pour@strom.cz
Eliška Nevrlová vedoucí specialistka ND +420 724 226 400 Eliska.Nevrlova@strom.cz
Miroslav Vaníček referent servisu +420 724 669 424 Miroslav.Vanicek@strom.cz
Stanislav Pokorný referent servisu +420 725 264 286 Stanislav.Pokorny@strom.cz
Karel Rais produktový technik +420 724 226 480 Karel.Rais@strom.cz
Alan Zuska prodejce náhradních dílů a služeb +420 725 687 287 Alan.Zuska@strom.cz
 

Specialisté

Lukáš Hrbek specialista precizního zemědělství +420 725 651 896 Lukas.Hrbek@strom.cz
 

Administrativa

Iva Köhlerová divizní účetní +420 725 687 284 Iva.Kohlerova@strom.cz
Jana Pourová provozní účetní +420 725 263 338 Jana.Pourova@strom.cz
 

Vedení

Miroslav Synek vedoucí servisního střediska +420 725 687 242 Miroslav.Synek@strom.cz
Karel Novák vedoucí divize Sever +420 725 687 297 Karel.Novak@strom.cz

Služby

Servis
Prodej
Náhradní díly
Precizní zemědělství

Značky

John Deere
Bednar
Kramer
Pronar
Kuhn
Milwaukee