Dotaz k produktu AUTOTRAC UNIVERSAL 300:
/zemedelska-technika/precizni-zemedelstvi/reseni-pro-smisene-flotily/autotrac-universal-300
AUTOMATIZOVANÉ ŘÍZENÍ PRO SMÍŠENÉ FLOTILY

AUTOTRAC UNIVERSAL 300

Mám zájem
  • Přesnost signálu3 cm
AUTOTRAC UNIVERSAL 300

Naše osvědčené univerzální řešení pro automatické řízení můžete umístit do více než 600 různých strojů, od starších modelů John Deere až po stroje jiných značek. Jednotku ATU 300 lze snadno během zhruba 30 minut přemístit z jednoho stroje do druhého. Nejenže se snadno instaluje a používá, ale je také mimořádně odolná a spolehlivá. Jednotka ATU 300 umožňuje pracovat při rychlosti pouhých 0,5 km/h, což je méně než u jiných univerzálních systémů.
Řídící jednotka Autotrac pro všechny
Výhod navádění John Deere mohou využívat také starší modely John Deere i stroje jiných výrobců. Stačí nainstalovat řídící jednotku AutoTrac a díky kompletní integraci komponentů můžete okamžitě sledovat zvolenou linii. Navádění bude podobně pohodlné jako ve vašich nejnovějších strojích John Deere.

BALÍČEK, KTERÝ VEZME KAŽDÝ STROJ
DO SVĚTA PRECIZNÍHO ZEMĚDĚLSTVÍ JOHN DEERE

Přijímač StarFire 6000
Vstupním komponentem k preciznímu zemědělství John Deere je nový přijímač StarFire 6000. Má nový dynamický design, ochranu proti krádeži, lepší ovládání a co je nejdůležitější, zlepšený příjem signálu (3 satelity). Umožní vám rychleji se připravit na práci, poskytne vám vyšší přesnost, a dokonce lepší stabilitu signálu. Navíc posuny linií mezi sezónami jsou minulostí.
Zjistit více
Univerzální displej 4240 - Displej 4. generace
Displej má shodnou velikost obrazovky a funkce jako integrovaný systém CommandCenter 4200, avšak v přenosném formátu, který je odolný proti působení vody a prachu. Dokumentace a aplikace variabilních dávek jsou standardem a připraveny pro RDA** a bezdrátový přenos dat (funkce WDT).
Zjistit více
Automatický volant ATU 300
  • Navádění John Deere Premium pro stroje různých značek
  • Čas potřebný k přemístění z jednoho stroje do druhého je méně než 30 minut
  • Minimální rychlost je pouhých 0,5 km / h
  • Odolnost proti vodě a prachu
  • Rychlejší získávání signálu

Videogalerie

Napište nám