Dotaz k produktu Online správa farmy: Operační středisko:
/zemedelska-technika/precizni-zemedelstvi/reseni-precizniho-zemedelstvi/online-sprava-farmy-1
MAXIMÁLNÍ PŘEHLED

Online správa farmy: Operační středisko

Mám zájem
Operační středisko

Řídíte komplexní podnik. Usměrňováním úkonů si velmi dobře zvýšíte celkovou efektivitu. K tomu potřebujete spojení se vším, co se v podniku děje.
Přenos telematických dat více značek
Díky společnému standardu DataConnect si nyní můžete prohlížet telematická data v reálném čase u strojů značek Case, Claas, New Holland a Steyr v operačním středisku (Operations center) John Deere na adrese MyJohnDeere.com.
Dozvědět se více
Import ISOXML
Importujte přímo agronomická data z displejů Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI nebo Kverneland a zobrazujte je všechna pohodlně na jednom jediném místě.
Dozvědět se více
Digital Fieldbook
Nyní můžete přidat všechny své dokončené pracovní úkoly přímo do naší aplikace, kde jsou bezpečně uložené na jednom místě a jsou kdykoliv snadno přístupné z jakého koliv zařízení.
Dozvědět se více
NOVINKA – Synchronizace strojů Generace 4
SPFH (samohybné sklízecí řezačky) a traktory nyní mohou převzít kontrolu jako hlavní stroje při sklizňových operacích. Díky této nejnovější aktualizaci softwaru je vykládka při cestě bezpečnější a bez stresu.
Dozvědět se více
NOVINKA – automatické vodicí linie AutoPath
Jedinečné řešení pro zemědělský průmysl AutoPath automaticky vytváří vodicí linie pro celé vaše pole ze skutečných vysazených řádků, čímž eliminuje poškození plodin.
Dozvědět se více
NOVINKA – Plánovač práce s jedním kliknutím
Zkraťte čas věnovaný nastavení v terénu až o 90%!  Automatické nastavení je snadno použitelný nástroj, který vám pomůže naplánovat všechny vaše hlavní operace: zpracování půdy, setbu, postřik, hnojení a sklizeň.

 
Dozvědět se více

Pomůžeme Vám s připojením,
abyste vyrazili do sezóny s využitím 100%
možností vašeho stroje.


Napište nám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Úspora času
Naplánujte si svoji práci předem a odešlete informace o úkolech přímo do jednotlivých strojů. Žádné prodlevy na poli a žádné chyby kvůli nedorozumění nebo nedostatku informací.
Správa strojů
Podívejte se na umístění a stav svých strojů v reálném čase. Zjistěte, kdy je úkol dokončený, jaký výnos byl sklizen a nejen to. Operations Center ušetří telefonáty a zajistí vám kontrolu.
Chytřejší rozhodnutí
S Operations Center budete činit lepší a informovanější rozhodnutí. Data strojů a nářadí jsou sbírána v reálném čase, takže můžete rychle vidět, co se děje, a udělat ta rozhodnutí, která jsou pro Vaši farmu nejlepší.
Sdílená inteligence
Sdílejte agronomická data se svými zákazníky  aby získali lepší pohled do svého podnikání a věděli, jakou práci jste dokončili. Nebo s obchodními partnery, aby věděli, jak Vám poradit. Operations Center posiluje vztahy se zákazníky větší transparentností a pomáhá zlepšovat jejich dlouhodobý hospodářský výkon.
Servis pro zákazníky
Váš místní prodejce vám může pomoci nastavit Operations center a poskytnout dlouhodobou podporu prostřednictvím servisního balíčku FarmSight. Proč si nepohovořit s vaším prodejcem o vašich podnikatelských plánech a nepodívat se, jak vám může pomoci zlepšit hospodářskou efektivitu.

John Deere Operations Center (Operační středisko) je...

Otevřít


Otevřený

Přepošlete dokumentační data jiným uživatelům Operations Center, importujte dokumentační data od jakéhokoliv výrobce, který používá standard ISOXML nebo sdílejte data bezdrátově ze strojů Claas Telematics, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) a S-Fleet (Steyr). Operations Center je navržený jako informační hub, který maximálně usnadňuje zpracovávání dat. Dokonce můžete sdílet data se 180+ softwarovými partnery, takže můžete používat jedinou platformu pro celé své řízení.

 
local-desktop.jpg


Po ruce

Váš místní prodejce má vyškolené odborníky na Operations Center, kteří vám mohou pomoci získat z tohoto výkonného nástroje to nejlepší a ušetřit vám čas při jeho nastavování pro vaše specifické potřeby. Budou schopni vám pomoci s vyškolením vašich lidí, plánováním úkolů, monitorováním a optimalizováním výkonu stroje, analyzováním dat a více.

 
 
save-desktop.jpg


Bezpečný

Máte vždy úplnou kontrolu nad všemi daty svého stroje. Můžete se rozhodnout, která data chcete sdílet a s kým, což je zvláště užitečné při spolupráci s partnery nebo poradci. Je rovněž uklidňující vědět, že jsou vaše data bezpečně chráněná používáním stejných vysoce zabezpečených systémů jako online bankovnictví.


 

Objevte výhody

track-jobs-send-data-wirelessly-desktop.jpg

 

Sledování úkolů

Je již setí dokončené a je stroj na cestě na další pole? S aplikací Operations Center můžete kontrolovat své stroje v téměř reálném čase, ušetřit tisíce telefonických hovorů a získat čas na důležitější úkoly.
 

Zasílejte data bezdrátově

Mohu přestat používat přenosnou paměť USB k ukládání dat z mých strojů? Agronomická data jsou nyní automaticky zasílána do Operations Center bezdrátově v téměř reálném čase - i pro nářadí ISOBUS od jiných výrobců než John Deere. To usnadňuje dokumentaci bez potřeby paměťové jednotky USB!

manage-machines-share-field-data-desktop.jpg

 

Řízení strojů

Kde jsou mé stroje a jsou připravené pracovat? Aplikace Operations Center vám ukáže umístění každého stroje, historii jeho umístění a aktuální hladinu paliva, rovněž aktivní diagnostické výstražné kódy.
 

Sdílejte polní data

Musíte být v kanceláři, abyste prohlédli podrobné dokumentační mapy? Nyní už ne. Můžete si je prohlédnout v aplikaci v téměř reálném čase, i z nářadí ISOBUS od jiných výrobců než John Deere. Můžete dokonce přímo exportovat detaily z aplikace k vytisknutí nebo odeslání a sdílet je se svým důvěryhodným partnerem.

analyse-field-instantly-make-smarter-decisions-desktop.jpg

 

Okamžitá analýza pole

Přinesl nový druh pšenice vyšší výnos?… Jak porovnám své výnosy od pole k poli? Aplikace Operations Center automaticky třídí a zobrazuje všechny informace o polích a plodinách a usnadňuje tak snadněji než dříve činit rozhodnutí na základě faktů.
 

Čiňte chytřejší rozhodnutí

Jak dobře fungovalo poslední ošetření dusíkem?… Bylo ošetření novou chemickou látkou účinné?…Byl nový druh osiva lepší než přechozí rok? Můžete porovnávat výnosy svých polí použitím funkce filtru, což vám pomůže učinit informovanější rozhodnutí pro sklizeň v příštím roce

3 snadné kroky k okamžitému zahájení úspor!

create-your-free-account-on-myjohndeere-com-desktop.jpg

 

1. Vytvoře si zdarma účet na MyJohnDeere.com

Registrace účtu a nastavění hesla zabere pouhých několik sekund. Rádi vám se vším pomůžeme, obraťte se na konzultanta služeb FarmSight ještě dnes - FarmSight@strom.cz.
 


 
download-myoperations-app-desktop.jpg

 

2. Stáhněte si aplikaci MyOperations

Sledujte postup práce živě ve svém mobilu. Jděte si stáhnout aplikaci do Google Play nebo Apple App Store.

 

ask-your-dealer-for-advice-on-setting-up-desktop.jpg

 

3. Požádejte svého prodejce o radu ohledně nastavení

Váš místní prodejce má vyškolené odborníky, konzultanty služeb FarmSight, kteří vám pomohou začít a poskytnou Vám dlouhodobou podporu.

 

Novinky

Novinky v technologiích precizního zemědělství
John Deere už mnoho let dodává spolehlivou a vysoce výkonnou technologii precizního zemědělství. V roce 2023 budou všechny základní prvky tohoto pokročilého vybavení vylepšeny, aby byly připraveny na budoucí výzvy. Mezi důležité...
Číst více

Související akce

([BannerProduct] LIKE N'%Online-sprava-farmy-1%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Reseni-precizniho-zemedelstvi%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Precizni-zemedelstvi%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám