PIX4D Fields - Software pro mapování vašeho zemědělství PIX4D Fields - Software pro mapování vašeho zemědělství PIX4D fields je váš pomocník pro rychlé a přesné mapování polí, jejich analýzu a integraci přímo do stroje.
OneSoil Yield - Nástroj pro variabilní aplikace OneSoil Yield - Nástroj pro variabilní aplikace OneSoil Yield je uživatelsky nenáročná aplikace pro zavedení variabilní aplikace a zjištění její účinnosti na vašich polích. Služba vám pomůže snížit náklady na vstupní prostředky a zvýšit výnos.
Meteostanice METOS Meteostanice METOS Zemědělství je z mnoha důvodů, bezpochyby nejvíce závislý sektor na počasí. Z toho důvodu, mít správné, přesné a relevantní informace o počasí je základní krok k úspěchu. Sázení, obdělávání, postřikování. zavlažování? S METOS řešením budete vždy o krok napřed.
Online správa farmy: Operační středisko Online správa farmy: Operační středisko Řídíte komplexní podnik. Usměrňováním úkonů si velmi dobře zvýšíte celkovou efektivitu. K tomu potřebujete spojení se vším, co se v podniku děje.
Navádění a automatizace stroje Navádění a automatizace stroje Firma John Deere se stala průkopníkem využití systémů navádění u zemědělských strojů, kdy tyto technologie neustále vyvíjíme. Výhody jsou zjevné: nižší náklady na palivo, nižší spotřeba hnojiv a chemikálií, vyšší produktivita a možné zisky. A hlavně znatelně méně stresu pro obsluhu.
Řízení sekcí Řízení sekcí Řízení sekcí John Deere automaticky zapíná a vypíná jednotlivé sekce nářadí v předem definovaných oblastech na poli. Systém je kompatibilní s veškerým nářadím John Deere, které podporuje funkci řízení sekcí, a také s nářadím jiných značek, které je kompatibilní s řízením sekcí AEF ISOBUS Task Controller Section Control (TC-SC).

Napište nám