Dotaz k produktu Mulčovače KUHN:
/zemedelska-technika/mulcovace-kuhn/mulcovace
Zdraví pro Vaši půdu

Mulčovače KUHN

Mám zájem
Mulčovače KUHN

Posklizňové zbytky prospívají

Posklizňové zbytky půdě prospívají. Podmínkou je, aby zbytky byly neřezané nebo nadrcené na malé kousky. Všechny mulčovače značky KUHN jsou navrženy tak, aby splnily Vaše očekávání. Mulčovací stroje vytváří optimálně nadrcenou nebo nařezanou hmotu. Následně je řezanka rovnoměrně rozprostřena po celé šířce pracovního záběru. Zaručují tak spolehlivou práci v různých pracovních podmínkách. V prodejním programu společnosti KUHN naleznete širokou nabídku mulčovačů s horizontální osou rotace, ze které se vyberete optimální model pro jakékoliv pracovní podmínky.
Mulčovače s horizontální osou rotace
Všechny nabízené modely mulčovačů se vyznačují vysokou univerzálností. K dostání jsou provedení s různými pracovními záběry (1.00 m až 8,20 m) a různými typy přestavění do pracovní polohy. Díky více typů pracovních nástrojů se hodí pro mulčování různých druhů materiálů (např. kladívka nebo univerzální Y nože) pro rovnoměrné otáčení rotoru bez vibrací a vynikající kvalitu odvedené práce).
Více informací
Mulčovače s vertikální osou rotace
Mulčovače s vertikální osou rotace jsou k dispozici ve třech pracovních záběrech (1,2 m, 1,5 m a 1,8 m). Jsou koncipovány tak, aby splnili všechny požadavky uživatelů při údržbě travnatých ploch. Díky výkyvnému tříbodovému zavěšení se mulčovače přizpůsobí i nerovným terénům.
Více informací

Související články

John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více

Napište nám