Dotaz k produktu StalkBuster:
/zemedelska-technika/sklizeci-rezacky/stalkbuster
Likvidátor, snižující riziko

StalkBuster

Mám zájem

Systém StalkBuster firmy Kemper je zkonstruován tak, aby narušil strniště přímo pod adaptérem řezačky, čímž zlikviduje přirozené prostředí pro přezimování zavíječe kukuřičného a sníží riziko výskytu fusarií v půdě. StalkBuster je umístěn přímo na základním rámu kukuřičného adaptéru, dochází tak k likvidaci strniště ještě před přejetím jakékoliv další techniky. Jaký traktor potřebujete na klasický kladívkový nebo rotorový mulčovač o pracovním záběru 6 metrů? U osmiřádkového adaptéru s pracovní šířkou 6 metrů vybaveného systémem StalkBuster je potřeba 5 až 6 koní na řádek. U tohoto klasického záběru se tedy jedná o celkový příkon cca 40 až 48 koní.
Nízký řez
Nízký řez systému StalkBuster a kompletní rozrušení strniště eliminuje přirozené prostředí pro vývoj larvy zavíječe kukuřičného ve stoncích, a snižuje tak riziko výskytu fusarií. Rovněž mizí překážky jako objemné rostlinné zbytky, které ztěžují následné obdělávání půdy.
Integrace do základního rámu
Systém StalkBuster je integrovaný do základního rámu rotačního kukuřičného adaptéru Kemper. Speciální nože rozdrtí všechny řádky strniště dříve, než přes ně přejedou kola řezačky nebo přepravních strojů. Výsledkem je, že stonky nejsou jen nařezány, ale také rozdrceny na malé kousky.
Nízké požadavky na výkon
Požadavky systému StalkBuster na výkon jsou překvapivě nízké. S přímým pohonem a optimálním nastavením jednotlivých jednotek nejsou na jeden řádek potřebné více než 4 koně.
Rezacky_fullwide_odkaz.jpg
([BannerProduct] LIKE N'%StalkBuster%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Sklizeci-rezacky%') AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám