Nesený čelní zásobník SEED BOX SB Nesený čelní zásobník SEED BOX SB Nesený čelní zásobník SEED BOX SB je určený primárně k založení porostů ve spojení například se secí lištou CORSA CN nebo meziplodin v meziřadí v kombinaci s meziřádkovým kypřičem ROW-MASTER. Přetlakové provedení nabízí vysokou přesnost dávkování i velkého množství osiva či hnojiva.
  • Objem zásobníku1600 l
Zásobník pro hnojivo FERTI-BOX FB Zásobník pro hnojivo FERTI-BOX FB FERTI-BOX FB je zařízení určené primárně k zásobnímu hnojení přímo do půdního profilu. Ferti-Box se agreguje s traktorem do 3bodového závěsu kat. III./IV. Zásobník je vybaven samostatným rámem, do kterého se připojuje některý z půdozpracujících strojů (Terraland TO, Terraland DO, Fenix FO).
  • Objem zásobníku3 000 l
Čelní zásobník pro hnojivo FERTI-BOX FB_F Čelní zásobník pro hnojivo FERTI-BOX FB_F FERTI-BOX FB_F je nesený čelní zásobník určený primárně k zásobnímu hnojení přímo do půdního profilu. Ferti-Box FB_F se agreguje s traktorem do čelní hydrauliky kategorie II./III. Materiál (hnojivo/osivo) se dopravuje pneumaticky za traktor k dalšímu stroji (Terraland TN, TN_Profi, Fenix FN/FNL, Row-Master RN/RN_S apod.). Zásobník Ferti-Box FB_F je přetlakový! Toto řešení zvyšuje přesnost dávky a to zejména u hnojiv, které jsou náročnější na distribuci.
  • Objem zásobníku1900—2200 l
Zásobník pro hnojivo FERTI-BOX FB_TN Zásobník pro hnojivo FERTI-BOX FB_TN FERTI-BOX FB 1500 TN je určen pro současné nebo budoucí uživatele dlátových pluhů TERRALAND TN. Zásobník o objemu 1500 litrů je integrován přímo na rám dlátového pluhu. Hnojivo je pomocí hydraulicky poháněného šnekového dopravníku dopravováno do dávkovacího ústrojí a odtud dále pneumaticky do aplikačních koncovek dlátového pluhu.
  • Objem zásobníku1500 l
Zásobník pro hnojivo FERTI-CART FC Zásobník pro hnojivo FERTI-CART FC FERTI-CART je přetlakový zásobník určený primárně k přímé aplikaci hnojiv do půdních horizontů. Zásobní vůz FERTI-CART je konstruován tak, aby maximálně vyhovoval práci a manipulaci s pevnými hnojivy. FERTI-CART je vyroben z plastu a ústí zásobníku má velký sklon tak, aby mohlo být aplikováno i hnojivo nižší kvality. Hlavní využití zásobního vozu je ve spojení s dalšími stroji pro zpracování půdy jako je Terraland, Terrastrip nebo Fenix.
  • Objem zásobníku3500 l
Zásobníkový vůz COMBO CS 5000 Zásobníkový vůz COMBO CS 5000 Tažený zásobník COMBO SYSTEM CS je určen pro agregaci se závěsnými stroji pro zpracování půdy a setí. Dvoukomorový zásobník nabízí celkový objem 5 000 litrů a je rozdělený v poměru 60:40. Přetlakové provedení zvyšuje přesnost dávkování a umožňuje aplikovat i velké dávky hnojiva, popřípadě velké výsevky osiva.
  • Objem nádrže5 000 l

Napište nám