Dotaz k produktu Tažené postřikovače John Deere M900-M900i:
/zemedelska-technika/postrikovace/tazene/tazene-postrikovace-rady-m900-m900i
Prostě ideální

Tažené postřikovače John Deere M900-M900i

Mám zájem
  • Objem nádrže4400—6200 l
  • Pracovní záběr24—40 m

Efektivní provoz

Vysoká výkonnost, maximální doba provozuschopnosti a nejnižší možné provozní náklady— to jsou vlastnosti, které byste měli vyžadovat od svého nového stroje. A přesně ty vám nabízejí postřikovače řady M900/900i. Díky přesnosti postřiku a zcela jednoduché obsluze jsou vysoce výkonné. A protože mnoho jejich součástí je stejná jako u osvědčené řady R900i, je doba provozuschopnosti i spolehlivost zaručena. Efektivita provozu minimalizuje provozní náklady, kromě toho můžete stroj z řady M900/M900i upravit podle vlastních požadavků. Bude pak pro vaši potřebu prostě ideální.

PLNĚNÍ: JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ
Řízení nemůže být jednodušší a pohodlnější. Ergonomicky tvarované místo pro obsluhu je vybaveno velkými pákami ventilů, což minimalizuje možnost omylu a šetří drahocenný čas během nastavování stroje. Volitelná automatizace výbavy plnění, postřikování a výplach ještě zrychlí, zjednoduší a zpřesní. Zpětný tok je eliminován pojistným ventilem, který je součástí standardní výbavy. Tyto pokročilé funkce chrání životní prostředí, snižují kontaminaci a zamezují nechtěnému rozlévání chemikálií. U ventilů je umístěn chemický reduktor PowrFill, pistole na oplach a uzamykatelný úložný prostor na oděvy. Filtry a přípojky hadic jsou umístěny tak, aby jejich používání bylo snadné.
POSTŘIK: PŘESNOST
U postřikovačů řady M900/M900i se počítá každá kapka postřikového prostředku. Díky technice John Deere může obsluha s jedním naplněním nádrže pokrýt více hektarů.
DOKUMENTACE: PŘÍPRAVA JE VŠE
Pokud je váš postřikovač M900i vybaven volitelným dotykovým displejem GreenStar 3 2630, zvýší to produktivitu celého cyklu ochrany plodin – od fáze dokumentace a plnění po přepravu, postřikování a výplach. Kvalitní dokumentace je základním prvkem celého procesu. Se správnými údaji můžete pomocí aplikačních map rok co rok zvyšovat produktivitu a výnos.
RAMENA: VYSOKÁ PŘESNOST, MINIMÁLNÍ ZTRÁTY
Přesnost postřiku závisí na stabilitě ramen – a ramena John Deere jsou známá svou stabilitou a odolností. Nabízíme celou řadu dvojitě a trojitě skládaných ocelových ramen, jejichž kvalita bude rok co rok zárukou spolehlivosti a vysoké přesnosti.
VÝPLACH A ŘEDĚNÍ: ŘEŠENÍ PRO ČISTOTU
Vyplachovat a ředit zbytky postřiku můžete rychle a efektivně, a to vše z pohodlí kabiny. Stačí zvolit na displeji Green Star příslušný program a pak už jen počkat, až stroj práci sám dokončí.

Související články

Spolupráce John Deere se značkou xarvio® Digital Farming Solutions
Xarvio® Digital Farming Solutions, značka od BASF Digital Farming a společnost John Deere vytvořili strategickou spolupráci, která pomůže evropským zemědělcům optimalizovat v aktuální sezóně rostlinnou výrobu. Tato novinka přichází v...
Číst více
Rodina p(R)émiových postřikovačů
V červnu roku 2020 John Deere přivedl na trh posledního člena do rodiny postřikovačů určeného pro moderní zemědělství. Je jím model R700i. Můžeme tedy již nabídnout ucelenou řadu tažených postřikovačů s objemem nádrže od 3200...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Tazene-postrikovace-rady-M900-M900i%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Tazene%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Postrikovace%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám