Dotaz k produktu Tažené postřikovače John Deere R700i:
/zemedelska-technika/postrikovace/tazene/tazene-postrikovace-r700i
Novinka
Přesná efektivita

Tažené postřikovače John Deere R700i

Mám zájem
  • Objem nádrže3200 — 4000 l
  • Pracovní záběr18 — 30 m

S novou řadou R700i získáte prémiové funkce větších modelů, které zvýší vaši produktivitu, v kompaktním formátu. Díky systému PowrSpray, funkcím jako individuální ovládání trysek a možnosti připojení k jakémukoliv systému uzavřeného přečerpávání, si užijete skvělou jednoduchost a přesnost postřiku. 
Rychlá preciznost
Plňte rychleji, postřikujte přesněji. Jedinečný dvou okruhový systém PowrSpray™ Vám umožní naplint postřikovač za pouhých 7 minut1 a poskytne vám 98 %2 přesnost  dávkování. A to vše pouhým stisknutím tlačítka. 
 
1 Měřeno bez zaplnění čerpadla.
2 Hodnota přesnosti 98 % vychází z dat JDLink založených na systému membránového pístového čerpadla John Deere ve srovnání se systémem John Deere 3" PowrSpray a znamená, že 98 % času se používá nastavená cílová dávka.
Bezpečnost na prvním místě
Díky jednoduchému připojení k jakémukoliv systému uzavřeného přečerpávání se vyhnete téměř veškerému kontaktu s kapalinami na ochranu plodin. Díky tomu můžete plnit a proplachovat pouhým připojením k nádrži vybavené adaptérem některého s mnoha výrobců.
Šetřete a chraňte
Individuální ovládání trysek představuje účinnou a velmi přesnou ochrany plodin. Ušetříte až 5 % látek na ochranu plodin a tím až 6 EUR na hektar3. Elektronicky řízený systém dosahuje své maximální účinnosti při použití společně s PowrSpray. 
 
Vychází z farmy s 500 ha pšenice a předpokládaných nákladů 53 eur/ha na herbicidy a 65 eur/ha na fungicidy (5 % × 118 eur = 5,90 eur/ha)
Intuitivní ovládání
Plnění, míchání, postřik nebo proplachování stisknutím tlačítka. Vše můžete ovládat buď z kabiny pomocí nového joysticku, nebo z řídícího stanoviště obsluhy pomocí nového systému Solution Command.
Přesná efektivita

Čekali jste na kompaktní, přesný a vysoce efektivní postřikovač, který vyniká za všech okolností? Potom je pro vás nová řada R700i to pravé. Náš nejmenší velký postřikovač je nabitý řadou pokročilých funkcí, které obvykle najdete u velkých modelů - pro včasný a přesný postřik každou sezónu.

Užijte si neuvěřitelně jednoduché ovládání, zatímco systém vlhčení PowrSpray, funkce jako individuální ovládání trysek a možnost připojení k jakémukoliv systému uzavřeného přečerpávání posune vaši produktivitu na novou úroveň.

 

Buďte kompaktní, ale prémioví
Náš nejmenší velký postřikovač R700i je nabitý řadou pokročilých funkcí, které obvykle najdete až u velkých modelů. A je vyroben, aby poskytoval rychlý, přesný a vysoce efektivní postřik za všech podmínek – každou úspěšnou sezónu za druhou. 

Modely

R732i
  • Objem nádrže 3200 l
  • 750 l výkon čerpadla
  • Rychlé, přesné postřikování s PowrSpray
  • Individuální ovládání trysek pro účinnou lokalizovanou aplikaci
MODEL OBJEM NÁDRŽE PRACOVNÍ ZÁBĚR VÝKON POSTŘIKOVÉHO ČERPADLA VÝKON PLNÍCÍHO ČERPADLA

R732i

3200 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

R740i

4000 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

R740i
  • Objem nádrže 4000 l
  • 750 l výkon čerpadla
  • Rychlé, přesné postřikování s PowrSpray
  • Individuální ovládání trysek pro účinnou lokalizovanou aplikaci
MODEL OBJEM NÁDRŽE PRACOVNÍ ZÁBĚR VÝKON POSTŘIKOVÉHO ČERPADLA VÝKON PLNÍCÍHO ČERPADLA

R732i

3200 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

R740i

4000 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

Fotogalerie

Videogalerie

Novinky

Spolupráce John Deere se značkou xarvio® Digital Farming Solutions
Xarvio® Digital Farming Solutions, značka od BASF Digital Farming a společnost John Deere vytvořili strategickou spolupráci, která pomůže evropským zemědělcům optimalizovat v aktuální sezóně rostlinnou výrobu. Tato novinka přichází v...
Číst více
Rodina p(R)émiových postřikovačů
V červnu roku 2020 John Deere přivedl na trh posledního člena do rodiny postřikovačů určeného pro moderní zemědělství. Je jím model R700i. Můžeme tedy již nabídnout ucelenou řadu tažených postřikovačů s objemem nádrže od 3200...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Tazene-postrikovace-R700i%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Tazene%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Postrikovace%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám