Dotaz k produktu Tažené postřikovače John Deere R900i:
/zemedelska-technika/postrikovace/tazene/postrikovace-rady-r900i
Nová definice ochrany rostlin

Tažené postřikovače John Deere R900i

Mám zájem
  • Objem nádrže4400—7500 l
  • Pracovní záběr24—40 m
Tažené postřikovače R900i

Nejnovější zástupce tažených postřikovačů John Deere nejenže vychází z již úspěšných modelů, ale také přináší úplně novou rámovou X-konstrukci, díky níž je tento stroj poskytuje vysokou stabilitu, nízké těžiště a lepší přenos zatížení. 

POWRSPRAY – nová generace systému postřiku
Potřebujete rychle naplnit nádrž? Odstředivé plnicí čerpadlo plní nádrž rychlostí až 1200 l/min, zatímco praktická funkce Active Pause zajistí čas a čistou vodu pro naplnění nádrže chemikáliemi, abyste se mohli vrátit na pole co nejrychleji. Během aplikace postřiku zajistí druhé vysokotlaké odstředivé postřikové čerpadlo s rychlostí 700 l/min (volitelně 1000 l/min) potřebné množství tekutého hnojiva. Funkce přímého řízení dávky snadno reaguje na změny rychlosti a množství postřiku a prakticky eliminuje nedostatečné nebo přílišně hnojení. Obě čerpadla jsou poháněna hydraulicky prostřednictvím snímání zatížení hydraulické soustavy vašeho traktoru (minimální vyžadovaný hydraulický výkon 110 l/min), proto systému nepřekáží vývodový hřídel a postřikovač je vždy připraven na akci. PowrSpray má ve srovnání s běžnými postřikovači přibližně polovinu pohyblivých dílů a nepotřebuje žádnou pravidelnou údržbu. Navíc navyšuje výkonnost postřiku a snižuje provozní náklady.
KVALITNÍ DOKUMENTACE
Dobrá dokumentace je základem celého procesu. Se správnými daty můžete během sezóny pracovat produktivněji – vytvoříte aplikační mapy, čímž se již při následující sklizni mohou zvýšit výnosy.
ČISTĚNÍ STROJE
U postřikovačů řady R900i je vše navrženo pro zefektivnění postupů výplachu a ředění. Oblá nádrž nemá rohy ani přepážky, které by přerušovaly průtok kapaliny. Samostatné čerpadlo ředění zásobuje vyplachovací trysky vodou přímo z vyplachovací nádrže. A díky kruhovému nebo tlakovému cirkulačnímu systému můžete čistit potrubí až po sekční ventily ramen nebo aplikační vedení, aniž byste museli z trysek vypustit jedinou kapku.
PŘESNOST ZAČÍNÁ U RAMEN
Když přijde na stabilitu a životnost, strojům John Deere se nic nevyrovná. Nabízíme celou řadu dvojitě a trojitě skládaných ocelových ramen vhodných pro všechny vaše požadavky. Jejich kvalita je rok co rok zárukou spolehlivosti a vysoké přesnosti.
SNÍŽENÍ TĚŽIŠTĚ ZA ÚČELEM STABILITY
Už na první pohled si můžete všimnout, že postřikovače R944i, R952i a R962i mají nízko umístěné těžiště. Těžiště je i u těch největších strojů v dolní části. Srdcem hlavního rámu je příčná konstrukce ve středové části. Podvozek tak může lépe absorbovat zkrutné síly a pohyb, čímž se snižuje riziko únavy materiálu či jeho namáhání. A protože je nádrž perfektně ukotvena v rámu, máte zaručenu neustálou stabilitu. S plnou i prázdnou nádrží. Ať jedete po silnici nebo po poli. Dokonce i ve svazích! Rozložení hmotnosti rovněž pomáhá zachovat stabilitu stroje během práce, a to bez ohledu na polohu ramen. To znamená lepší manévrovatelnost, plynulejší přepravu a rychlejší, přesnější postřik.

Videogalerie

Související články

Den postřikové techniky John Deere a Mazzotti
Ve čtvrtek 12. října jsme nedaleko Krásné Hory nad Vltavou uspořádali Den postřikové techniky John Deere a Mazzotti, kde byla k vidění souprava traktoru John Deere 6R 250 s taženým postřikovačem R952i a dva samojízdné...
Číst více
Spolupráce John Deere se značkou xarvio® Digital Farming Solutions
Xarvio® Digital Farming Solutions, značka od BASF Digital Farming a společnost John Deere vytvořili strategickou spolupráci, která pomůže evropským zemědělcům optimalizovat v aktuální sezóně rostlinnou výrobu. Tato novinka přichází v...
Číst více
Lze mít ještě efektivnější postřikový systém?
Odpovědí je PowrSpray. Firma John Deere svůj systém PowrSpray představila na začátku roku 2016. Cílem bylo nabídnout zákazníkům celkově výkonnější postřikový systém se zaměřením na rychlost plnění, celkovou jednoduchost, přesnost a...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Postrikovace-rady-R900i%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Tazene%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Postrikovace%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám