Dotaz k produktu Tažené postřikovače M700-M700i:
/zemedelska-technika/postrikovace/tazene/postrikovace-rady-m700-m700i
Koncentrovaná výkonnost

Tažené postřikovače M700-M700i

Mám zájem
  • Objem nádrže2400—4000 l
  • Pracovní záběr18—30 m

Kde je kvalita daná

John Deere je dlouholetým průkopníkem na poli postřikovací techniky - vyrábíme více strojů než kdokoliv jiný. Tyto zkušenosti a načerpané znalosti ožívají v každém z našich modelů tažených postřikovačů M700 a M700i. 

Plánování produktivity
Kvalitní dokumentace je základem pro všechny vaše další činnosti. Se správnými daty můžete tuto sezónu pracovat produktivněji - poté vytvořit předpisy, které povznesou vaše výnosy na zcela novou úroveň.
Plnění bez námahy
Přiznejme si to na rovinu, chcete být na poli a provádět postřiky a ne se na ně připravovat. Proto jsme učinili plnění postřikovačů M700/M700i tak snadné, jak jen to šlo.
Přesnost záleží na stabilitě ramen
Přesnost je produktivita. A přesnost začíná na stabilitě ramen. Postřikovače M700/M700i disponují nekompromisní stabilitou, která je nezbytná pro dosažení přesných postřiků vyžadovaných pro jejich ideální distribuci. Protože takto lze při postřiku počítat s každou kapkou.
Bezpečné a rychlé
Proplach a ředění jsou s postřikovačem M700/M700i snadné. Funkce AutoDilute and Continuous Dilute lze aktivovat stiskem tlačítka v kabině.
Přesné zatáčení
Minimalizujte stopy od kol a poškození plodin s vysoce přesným řízením. Kromě variant dvou pevních ojí nabízíme i dvě varianty s vysoce přesným řízením. Díky poloměru pouze 5,15 m jsou postřikovače M700/M700i kompaktní a obratné.
Skálopevná přesnost
Systémy TerrainControll Pro a Active Centre Frame Control ještě zvyšují již tak příkladnou stabilitu ramen postřikovačů M700/M700i. S těmito systémy nyní získáte plně automatické ovládání výšky a náklonu postřikovače.
Zkonstruován pro přepravu
Postřikovače M700/M700i jsou zkonstruovány jak na cestu tak na pole. Nízké těžiště a rovnoměrné vyvážení nabízí příkladné přepravní vlastnosti.

Videogalerie

Související články

Tažený postřikovač M740i na farmě pana Dvořáka
Ing. Jaroslav Dvořák - EMIPO hospodaří na výměře 560 hektarů v okolí obce Dětřichov na Svitavsku. „Mnoho let jsem pracoval v energetice. V zemědělství jsem začínal v roce 2012, a to úplně od nuly,“...
Číst více
Spolupráce John Deere se značkou xarvio® Digital Farming Solutions
Xarvio® Digital Farming Solutions, značka od BASF Digital Farming a společnost John Deere vytvořili strategickou spolupráci, která pomůže evropským zemědělcům optimalizovat v aktuální sezóně rostlinnou výrobu. Tato novinka přichází v...
Číst více
Rodina p(R)émiových postřikovačů
V červnu roku 2020 John Deere přivedl na trh posledního člena do rodiny postřikovačů určeného pro moderní zemědělství. Je jím model R700i. Můžeme tedy již nabídnout ucelenou řadu tažených postřikovačů s objemem nádrže od 3200...
Číst více
Nová žlutozelená souprava v podniku SOLMILK a.s.
V podniku SOLMILK a.s., který hospodaří na více jak 900 hektarech v okolí obce Olešná na Havlíčkobrodsku, zakoupili novou žlutozelenou soupravu - traktor John Deere 6130M s postřikovačem John Deere M740i. Stroje byly uvedeny do provozu...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Postrikovace-rady-M700-M700i%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Tazene%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Postrikovace%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám