Dotaz k produktu Rotační shrnovače KUHN:
/zemedelska-technika/picninarska-technika/shrnovace
Zmákněte vše v pohodě

Rotační shrnovače KUHN

Mám zájem
  • Pracovní záběr3,2 - 9,3 m
Rotační shrnovače KUHN

Když chcete kvalitu

Kompletní portfolio shrnovačů KUHN staví do popředí především vysokou kvalitu krmiva. Jednou z hlavních úloh shrnovač je vynikající kopírovaní terénu a shrnování píce pery, aniž by docházelo ke ztrátám nebo ke kontaminaci píce hlínou. Speciální tvar ramen rotoru umožňují shrnovači velkou výkonnost, ale i bezproblémové shrnování píce s vysokou spolehlivostí a životností. Dvojstupňová převodovka MASTERDRIVE garantuje dlouhou životnost Vašich shrnovačů. Díky novým koncepcím shrnovačů s hydraulickým pohonem, máte zajištěnou vysokou výkonnost s vysokým pracovním komfortem a spolehlivou funkčností, protože takovéto shrnovače potřebují minimální údržbu.
Nesené shrnovače
Ideální shrnovače pro ty, kteří chtějí dosáhnout vynikajícího výkonu při shrnování a přitom nepoškodit sklízenou pícninu. Tak si udržíte maximální výživovou hodnotu.

 
Více informací
Polonesené shrnovače
Poloautomatické rotační shrnovače jsou odpovědí na zvýšení shrabovacího výkonu a zachování vysoké kvality shrabování. Tyto shrnovače obsahují všechny výhodny svých větších sourozenců při udržení velmi atraktivního poměru funkce a ceny. Díky široké nabídce nastavitelných pracovních šířek můžete snadno najít to pravé pro Vás.
Více informací
Tažené shrnovače
Hledáte všestrannost bez omezení výkonu a dlouhou životnost? Díky možnosti vytvořit jeden velký řádek nebo dva oddělené řádky jsou ideální volbou pro váš provoz.
Více informací

Související články

Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více

Napište nám