ROW-MASTER RN_S ROW-MASTER RN_S ROW-MASTER RN_S je meziřádkový kypřič určený k narušení půdního škraloupu a regulaci plevelů v porostu cukrové řepy. Kypřič má různé pracovní části (radličky, dláta, přihrnovací radličky) s rozlišnou variabilitou nastavení tak, aby bylo možné reagovat na aktuální půdní podmínky a velikost porostu. Stroj může být vybaven snímací optikou CultiCam, která je schopná navádění stroje již od dvou pravých listů cukrové řepy, což umožňuje velmi rané meziřádkové kypření.
  • Pracovní záběr3—12 m
ROW-MASTER RN ROW-MASTER RN ROW-MASTER RN je univerzální meziřádkový kypřič určený pro narušení půdního škraloupu v porostu kukuřice, slunečnice, cukrové řepy a jiných řádkových plodin. Masivní rám s vysokou světlostí umožňuje kypření i ve vysokém porostu. Každá pracovní jednotka pracuje na paralelogramu uloženým na silentblocích. Toto unikátní bezúdržbové řešení vytváří neustálý přítlak na opěrné kolo a zlepšuje vstup pracovních částí do půdy. Stroj může být vybaven snímací optikou CultiCam.
  • Pracovní záběr4,8—9,6 m
ROW-MASTER RN_PROFI ROW-MASTER RN_PROFI Meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN_PROFI představuje generaci velmi oblíbených meziřádkových kypřičů BEDNAR. Nabízí funkci ROW-UNIT CONTROL, která umožňuje nezávislé řízení každé kultivační jednotky. Díky vysoké světlosti rámu s navýšením na 90 centimetrů, variabilitě výbavy kultivačních jednotek a profesionálnímu automatickému naváděcímu systému CultiCam/Tillett & Hague přináší ROW-MASTER RN_PROFI nové možnosti výbavy.
  • Pracovní záběr4,8—9,6 m

Napište nám