Dotaz k produktu Lisy řady F441R:
/zemedelska-technika/lisy/lisy-na-valcove-baliky-s-pevnou-komorou/lisy-rady-f441r
Špičkové lisování

Lisy řady F441R

Mám zájem
  • Průměr balíku1,25—1,35 m
  • Šířka balíku1,21 m
  • Šířka sběrače2,00—2,20 m

S tímto sběracím lisem si můžete určovat vyšší cíle. F441R: na velké objemy, které je třeba zvládnout rychle. Je maximálně výkonný a vysoce odolný a vyznačuje se legendární spolehlivostí strojů John Deere. Nic lepšího už na trhu nenajdete.

Čemu vděčí za svou výkonnost?
K dispozici jsou sběrače o šířce 2 nebo 2,2 m. Jejich vačková dráha si hravě poradí i s velmi širokými a náročnými řádky. Výklopné dno využívá systému paralelogramu, který brání ucpávání sbíhavých šneků. Vkládací prsty z oceli Hardox pro vyšší odolnost.
Ovládání
Od základního ovládání vázání až po úplné řízení lisování pomocí našeho monitoru BaleTrak – tak balíkují profesionálové
Přizpůsobitelnost
Chcete-li dosáhnout optimální hmotnosti balíků, máte na výběr mezi dvěma účelově zkonstruovanými komorami o šířce 1,21 m.

Fotogalerie

Související články

Nový lis F441R na Uherskohradišťsku
Rodina Minaříkových hospodaří na výměře 85 hektarů v okolí města Hluk na Uherskohradišťsku. Zaměření farmy je především na živočišnou výrobu, zejména pak na chov masného skotu Blonde d' Aquitaine. Do letošního roku využívali...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Lisy-rady-F441R%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Lisy-na-valcove-baliky-s-pevnou-komorou%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Lisy%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám