Dotaz k produktu Čelní nakladače řady H:
/zemedelska-technika/celni-nakladace/celni-nakladace-rady-h
Stvořeni jeden pro druhého

Čelní nakladače řady H

Mám zájem
  • Zdvihací výška3,2 m
  • Zdvihací síla1395 kg
Čelní nakladače řady H

Konstrukce čelního nakladače H240 poskytuje optimální výkon na traktorech řady 5E a 5G. Toto řešení green-on-green je dostupné v konfiguraci s mechanickým paralelogramem (MSL) nebo bez vyrovnávání (MSL). Tento balíček je ideální pro zemědělské a stavební práce.​

Pokročilá automatizace
Díky vyspělým automatickým technologiím, jakou je například elektronické vyrovnávání nebo návrat do původní polohy, dokážete pracovat rychleji a efektivněji.
Stvořeni jeden pro druhého
Naše čelní nakladače jsou perfektně přizpůsobeny traktorům John Deere – a to i těm starším modelům. Pasují k nim skvěle. Snadno se připojují a udržují. A po mnoho let zaručí kvalitní funkci a provozní vlastnosti s minimální údržbou či zcela bez ní.

Související články

Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více
Když je herec farmářem
Co vše obnáší život na statku se 40 koňmi? Farmaření je radost, ale také spousta práce. Herec Martin Kraus žije s rodinou na statku u Orlické přehrady. Stará se o desítky koní, ale i o 50 hektarů luk...
Číst více

Napište nám