PRONAR NOVINKY

Rozcestník novinek z dílny Pronaru.
Vyberte si co vás nejvíce zajímá.


Princ.png
 

„Protože Pronar v poslední době uvedl na trh zajímavé novinky. A my víme že, brzy přijdou další. Rozhodl jsem se vytvořit na našem webu místo, kde je všechny najdete pěkně pohromadě. Budeme sem postupně přidávat odkazy na fotky, videa a informace o všech novinkách, které nám Pronar přichystá. Až se Vám bude chtít, můžete se na ně podívat a pokud budete chtít více informací, případně je vidět na živo, napište a já se s Vámi spojím."

Poradím Vám s čímkoliv, napište mi

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Výhody pro Vás

36 MĚSÍCŮ ZÁRUKY
Záruku 36 měsíců získáte pouze u autorizovaného prodejce PRONAR. Jasně ukazuje důvěru výrobce ve kvalitu svých produktů, které jsou výsledkem mnohaletého technologického vývoje a zkušeností.
NEJLEPŠÍ POMĚR CENY A UŽITNÉ HODNOTY
Většina komponentů ze kterých jsou stroje sestaveny pochází z vlastního vývoje a při jejich výrobě Pronar využívá nejmodernějších technologií. Díky tomu jsme schopni nabídnout tak zajímavou cenu.
RYCHLÉ DODÁNÍ
Každý rok se dobře připravujeme na sezónu, a proto u nás vždy najdete velké množství strojů skladem v různých konfiguracích.
VŽDY PO RUCE
Víme, že je důležité, abychom Vám byli vždy nablízku. Proto neustále rozvíjíme naší obchodně servisní síť. Některé z našich, téměř čtyř desítek středisek, budete mít vždy po ruce.

Aktuální akční nabídky