Dotaz k produktu Samojízdné postřikovače R41i:
/zemedelska-technika/postrikovace/samojizdne/samojizdne-postrikovace-r41i
Novinka
Váš mistr postřiku pro maximální výkonnost

Samojízdné postřikovače R41i

Mám zájem
  • Objem nádrže4000 - 5000 l
  • Pracovní záběr24-36 m

NOVÉ SAMOJÍZDNÉ POSTŘIKOVAČE R41i
PŘIVÁŽEJI VYŠŠÍ VÝKON, PŘESNOST BEZPEČNOST I POHODLÍ

Postrikovace_fullwide_odkaz-1.jpg

Modely R41i jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi pro maximální efektivitu a produktivitu. Zažijte výkon, všestrannost a rychlost našich nových mistrů postřiku v jejich nové prostorné komfortní kabině.

Větší kabina, více pro Vás
Naše nová kabina, která je v souladu se standardem filtrace vzduchu kategorie IV, vám poskytuje prostor pro snadné ovládání, plynulou jízdu na odpružení kol XtraFlex a poskytuje vám plnou kontrolu s univerzálním displejem 4640 a předělaným CommandArm.
Individuální ovládání trysek
ExactApply je velký krok vpřed v systémech ovládání trysek: od jednoduchého řízení sekcí po individuální ovládání trysek s mnohem přesnějším řízením aplikace. Pokrýváte více plodin s větší přesností, udržujete svou cílovou rychlost a tlak v bezprecedentním rozsahu rychlostí, zatímco snižujete překrývání, snižujete vstupní náklady. Přesně tak, jak je to uvedeno: Ve spojení s kompenzací otáčení, ExactApply automaticky mění dávkování v celém rameni pro správnou aplikační dávku v konkrétní oblasti.
Systém PowrSpray
Přesný postřik zmáčknutím tlačítka: tento inteligentní systém se dvěma čerpadly a průtokem 1200 l/min umožňuje snadné, přesné a do značné míry automatické plnění (včetně ActivePause), postřikování, míchání a výplach. Výkonný, účinný nástroj pro přesný postřik nevyžadující téměř žádnou údržbu.
Trysky John Deere - klíč k úspěšnému postřiku
Originální trysky John Deere jsou ideálním řešením pro jakýkoliv tlak, průtok a aplikační vzor. Trysky tak můžete použít pro libovolnou aplikaci. Abyste si mohli být jisti, že jsou vaše produkty správně používány, musíte zvolit pro danou práci správnou postřikovou trysku. Tak se podívejte na tyto trysky zblízka.
Zjisti více o tryskách John Deere
Automatické ovládání ramen
Ovládání ramen BoomTrac (výška a náklon) nebo Terrain Command se snadno používá a umožňuje vynikající regulaci.
Integrované připojení
Díky integrovanému bezdrátovému komunikačnímu systému se s R4150i dostanete na novou úroveň připojení. Prostřednictvím operačního střediska John Deera na MyJohnDeere.com je bezdrátová správa hranic polí, map variabilních dávek nebo aplikačních plánů velmi jednoduchá. Rovněž je dostupná vzdálená podpora, díky níž se vaše produktivita a doba provozuschopnosti dostanou na novou úroveň.
Odpružení XtraFlex
Pneumatické odpružení jednotlivých kol s automatickým samovyrovnávacím systémem. Každé kolo se pro přizpůsobení nerovnému terénu může bez nárazů a otřesů pohybovat vertikálně až o 200 mm.
Ramena z karbonových vláken
Ramena vyrobená z karbonových vláken navyšují produktivitu a přesnost postřiku: jsou šestkrát pevnější, ale mnohem lehčí než ocelová, nereziví a bez problémů zvládnou jakoukoliv výzvu terénu. Karbonová vlákna jsou vysoce odolná proti únavě materiálu, proto jsou ramena z karbonových vláken výkonnější a mají delší životnost než ramena ocelová nebo hliníková.
Systém PowrSpray
Přesný postřik zmáčknutím tlačítka: tento inteligentní systém se dvěma čerpadly a průtokem 1200 l/min umožňuje snadné, přesné a do značné míry automatické plnění (včetně ActivePause), postřikování, míchání a výplach. Výkonný, účinný nástroj pro přesný postřik nevyžadující téměř žádnou údržbu.
Uložení motoru vpředu
Díky umístění vpředu je zaručen snadný přístup do motorového prostoru za účelem údržby nebo servisu. Toto umístění motoru také vyvažuje postřiková ramena a nádrž, a tím pomáha optimalizovat rozložení hmotnosti a tlak na půdu.
Velká nádrž na postřik o objemu 5000 l
Díky kapacitě až 5000 l postřikové látky je postřikovač R4050i vysoce výkonným strojem. S jedním naplněním pokryje model R4050i při běžných objemech postřiku až 62 ha, čímž vám pomáhá zvládnout náročný harmonogram spojený s ošetřováním velkých ploch s různými plodinami.
Výhled v rozsahu 360°
Řidič sedí v blízkosti těžiště a dostatečně vysoko, což mu umožňuje volný výhled na konce ramen jak při práci na poli, tak při jízdě po silnici. Zaoblené zadní okno bez sloupků výhled ještě zlepšuje.

Videogalerie

([BannerProduct] LIKE N'%Samojizdne-postrikovace-R41i%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Samojizdne%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Postrikovace%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám