Dotaz k produktu Bateriové sekačky John Deere R40B:
/zahradni-technika/rucne-vedene-sekacky/profesionalni-sekacky/profesionalni-rucni-sekacka-pro47v
Výkon s radostí

Bateriové sekačky John Deere R40B

Mám zájem
  • Pracovní záběr40 cm

Bez kabelů a ekologicky

Pokud oceňujete jednoduchost, jsou pro vás naše akumulátorové ruční sekačky to pravé. Díky tišším motorům a intuitivnímu ovládání s nimi pokaždé docílíte dokonale upraveného vzhledu – bez kabelů, zplodin a emisí.
Akumulátorové sekačky John Deere chrání životní prostředí. Nevytvářejí zplodiny ani výfukové plyny a většina použitých materiálů je recyklovatelná.
Lehkost ovládání
Rukojeť je možno snadno nastavit pro pohodlné sečení. Nastavení výšky sečení provedete pouhým posunutím páčky! Pro nastartování nebo vypnutí sekačky stačí zmáčknout velké červené tlačítko.
Unikátní systém TurboStar
Osvědčený systém TurboStar zajišťuje přesný řez a vynikající sběr trávy při každém sekání bez ohledu na počasí. Proud vzduchu vytvářený noži trávu před posekáním narovná a zároveň odstraní listy z trávníku, a to i za mokra. Po useknutí jsou odřezky pomocí ventilátoru nafoukány do sběrného koše. Dalším pomocníkem systému TurboStar je indikátor naplnění koše.

Technická data

Model Motor Šířka záběru sekačky Doporučovaná plocha sečení Vlastnosti
R40B 0,7 kW 40cm (15in) Až 500 m² Žací jednotka z polypropylénu
 

Související články

John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více
Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více

Napište nám