Vítejte ve světě STROM PRAHA
Těší nás, že jste si našli cestu k těm, kteří jsou oddáni spojení s půdou a s péčí o ni. Od roku 1991 se snažíme nabízet ty nejlepší produkty a služby všem farmářům. Lidem, jejichž cílem je uspokojovat základní životní potřeby moderní společnosti. Chápeme, že tato výzva je obrovská a proto je důležité zabezpečit neustálý chod jejich farem. Právě proto jsme vybudovali vlastní hustou prodejně-servisní síť, vlastní expresní distribuci náhradních dílů a celé portfolio kvalitních produktů. Takže se budete moci vždy spolehnout.

Spolupracujeme s nejlepšími

John Deere - technologický lídr od roku 1837
Může to být skromné vyjádření říkat, že pracujeme každý den, abychom udržovali hlavní hodnoty našich zakladatelů. Protože poctivost, kvalita, odpovědnost a inovace nejsou ideály, které prací rozvíjíme. My jimi žijeme. My jimi dýcháme. Tyto hodnoty jsou skutečnou podstatou toho, jak pracujeme a jsou v každém produktu, službě a příležitosti, kterou Vám nabízíme.
Matev - německé inovativní příslušenství
Množství nápadů a kreativního myšlení bylo vždy zdrojem podnikatelského rozvoje společnosti matev GmbH. Stali jsme se tak jedním z předních nezávislých výrobců špičkového příslušenství pro komunální techniku. Hlavním zaměření společnosti je péčé o trávnaté plochy a údržbu pozemků. Inovativní produkty matev úspěšně prověřilo již více než 40 let praxe.
Přejít na webové stránky
Wiedenmann - od roku 1964
Společnost Wiedenmann GmbH byla založena v roce 1964 Gertrudem a Georgem Wiedenmannem.
Od samého počátku je filozofií společnosti motto „jen to nejlepší“ a zaměření na spolehlivost strojů. Díky tomu se stala jednou z předních společností nejen v oblasti údržby trávníků.
Přejít na webové stránky
Vares - zlaté české ručičky
Český výrobce s více jak 25 lety zkušeností v oboru zahradní, farmářské a komunální techniky. Ve výrobně-obchodním areálu v Mnichovicích u Prahy se zabývají technickým vývojem a výrobou vlastních produktových řad. Zhruba 70% roční produkce je určeno pro odběratele na evropských trzích od Skandinávie po Středomoří. 
Přejít na webové stránky

Napište nám