Dotaz k produktu Akumulátorové sekačky SABO:
/zahradni-technika/rucni-sekacky-sabo/akumulatorove-sekacky/cervena-misto-zelene
Kvalita zůstává stejná

Akumulátorové sekačky SABO

Mám zájem
Akumulátorové sekačky SABO

Červená místo zelené
Cože, červená místo zelené? Ano, značka a barva se sice mění, ale nic jiného ne. To důležité zůstává, tedy kvalita, výkonnost, dlouhá životnost, systém Turbostar i další pokroková řešení typická pro motorové sekačky z německého Gummersbachu. Firma SABO zde byla založena roku 1932, od roku 1991 přešla pod křídla Deere & Company. Loni v létě ji odkoupil mnichovský holding Mutares, který v současné době vlastní 13 společností v automobilovém, strojírenském a technologickém průmyslu, zboží a službách. Výroba v Gummersbachu, kde v současnosti pracuje 125 zaměstnanců, bude pod novým vlastníkem pokračovat a nadále využívat síť více než 1100 specializovaných prodejců v Německu, Rakousku, Belgii, Nizozemsku, na Slovensku, ve Švýcarsku i u nás. V síti prodejních a servisních středisek firmy STROM PRAHA i u jejích smluvních prodejců tak letos vedle širokého sortimentu zahradní techniky John Deere najdete rovněž ucelenou nabídku motorových sekaček i jiného nářadí značky SABO. Firma STROM PRAHA bude samozřejmě dodávat i veškeré náhradní díly pro dosavadní sekačky John Deere.
HLINÍKOVÉ TĚLO
Tělo ze slitiny hliníku coby základ konstrukce sekačky použila firma SABO již v roce 1965. Nic od té doby nepřispělo k výdrži a životnosti tak významně jako právě tento prvek.
Systém Turbostar
Nad žacím nožem je ventilátor, který proudem vzduchu nasaje posečenou hmotu a uloží ji do sběrného koše pod tlakem. To má hned dvě výhody, z povrchu trávníku se vysbírá úplně všechno, co na něm bylo, a materiál se do koše ukládá při větší hustotě, takže se ho tam vejde víc a koš se nemusí tak často vysýpat. Systém Turbostar se v sekačkách SABO představil v roce 1978 a dodnes je činí zcela jedinečnými.
([BannerProduct] LIKE N'%Cervena-misto-zelene%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Akumulatorove-sekacky%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Rucni-sekacky-Sabo%') AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zahradni-technika%'

Napište nám