Dotaz k produktu Užitková vozidla YAMAHA UMX EFI:
/technika-pro-sportoviste/uzitkova-vozidla/pracovni-uzitkova-vozidla/yamaha-umx-efi
Připraven na těžkou práci

Užitková vozidla YAMAHA UMX EFI

Mám zájem
  • Jmenovitý výkon9,4 kW kW

Užitkové vozidlo YAMAHA UMX EFI

Ať už si vozidlo UMX EFI vyberete do rozlehlého komerčního areálu nebo jako neúnavného pomocníka při každodenní práci na menším statku nebo farmě, můžete se na něj plně spolehnout. Díky své snadné ovladatelnosti a osvědčené spolehlivosti je to opravdu perfektní volba.

Připravený na těžkou práci

Tohoto kompaktního dříče pohání osvědčený svižný motor o objemu 400 ccm se vstřikováním EFI a snadným startováním, který nabízí plynulý výkon a příznivou spotřebu v každém terénu v parku, letovisku, na golfovém hřišti, farmě, letišti nebo v továrně... stačí jen vyrazit!

Dvě ergonomicky tvarovaná samostatná sedadla a adaptivní systém odpružení společně zaručují vysoký standard pohodlí jezdce, díky čemuž je s tímhle svižným a snadno ovladatelným lehkým užitkovým vozidlem opravdu radost pracovat – tenhle dříč vám může sloužit i nonstop.

Mimořádné vlastnosti

Hliníková korba se zadním čelem ovládaným jedním dotykem
Model Yamaha UMX je od podstaty odolný, takže je vždy připraven na tvrdou práci, ve dne i v noci, když je potřeba – za každého počasí. Je navržen tak, aby uvezl úctyhodný náklad nástrojů, vybavení a zásob díky odolné hliníkové korbě se zadním čelem ovládaným pohodlně jedním dotykem. Prostorná korba je dlouhá 104,6 cm, široká 116,6 cm a hluboká 30,2 cm.
2 samostatná sedadla a středová konzola

Model UMX nabízí promyšleně navržený interiér se dvěma sedadly s pohodlnou středovou konzolou a čalouněnými opěrkami zvyšujícími bezpečnost. V kombinaci s adaptivním odpružením a širokými pneumatikami poskytuje toto praktické uspořádání řidiči a spolujezdci pohodlnou jízdu i na méně dokonalých silnicích a polních cestách. Otevřené bočnice stroje UMX umožňují rychlé a snadné nastupování i vystupování.

Odolný spodní kryt a stabilní odpružení

Stroj UMX je navržen tak, aby byl připraven, když je potřeba vykonat práci co nejrychleji – tohle vozidlo si vyberete, když se potřebujete někam dostat rychle a efektivně. Je navrženo pro provoz na různých površích, dokonce i na nezpevněných – disponuje odolným spodním krytem, stabilním odpružením a širokými pneumatikami, takže dokáže projíždět středně náročným terénem a umožňuje práci v různých prostředích.

Svižný motor se vstřikováním EFI a plynulým výkonem

Svižné a snadno ovladatelné vozidlo UMX pohání robustní a spolehlivý vzduchem chlazený jednoválec se vstřikováním EFI o objemu 400 ccm, který nabízí vysoký výkon s nízkými provozními náklady a vynikající hospodárností. K dispozici je také model UMX AC poháněný elektromotorem s výkonem 5,0 kW a nulovými emisemi, který je ideální pro použití ve vnitřních prostorách a v prostředí citlivých na hlučnost.

Robustní a odolná kapotáž

Tento odolný dříč je připraven zastat nejrůznější úkoly v různých prostředích. Jeho robustní a odolná kapotáž je konstruována tak, aby vydržela nejnáročnější používání. Zapuštěné LED světlomety reflektorového typu podtrhují účelný vzhled a široké pneumatiky přispívají k rozložení hmotnosti nákladu pro minimalizaci stop na povrchu země.

Prostorný 29l přední úložný box

Kromě velké zadní korby je vozidlo UMX vybaveno také praktickým prostorným předním úložným boxem opatřeným kapotou vybavenou praktickým mechanismem jednodotykového otevírání. Poskytuje ochranu před nejhoršími povětrnostními podmínkami – a s objemem 29 litrů se skvěle hodí k uložení nářadí nebo vybavení na cestách.

Snadná jízda, manévrování i ovládání

Toto odolné užitkové vozidlo určitě umožní vám i vašemu týmu, abyste toho každý pracovní den zvládli ještě více. S plně automatickou převodovkou je jízda s vozidlem UMX opravdu snadná. Otevírání předního úložného boxu i korby jedním dotykem šetří čas i námahu – a díky z vnějšku přístupnému plnicímu otvoru nádrže lze jednoduše doplňovat palivo.

Tichý a hospodárný pracant s hladkým chodem

Model Yamaha UMX EFI nabízí kromě účelného hezkého vzhledu i tichý a hospodárný provoz, který je jedním z hlavních důvodů pro jeho výběr. Do kapotáže je integrováno velké množství materiálů pro potlačení zvuku, které zaručují extrémně nízkou hladinu hluku motoru – na tom záleží, pokud ho používáte v oblastech pro volnočasové aktivity a dalších prostředích citlivých na hluk.

Technická data

MODEL UMX EFI
Napájení/pohon  
Typ motoru 402 cm3
Vrtání x zdvih 85.0 mm x 70.8 mm
Výkon 9.4kW(12.6 hp) @3600rpm
Kompresní poměr 8.2:1
Systém mazání Splash-style positive oil lubrication
Kapacita olejové nádrže 1.1 l
Systém zapalování TCI
Rozměry  
Celková délka 3,032 mm
Celková šířka 1,253 mm
Celková výška 1,824 mm
Rozvor kol 1,961 mm
Dezén předních kol 1,023 mm
Dezén zadních kol 1.021 mm
Minimální světlá výška 115 mm
Výška podlahové desky 332 mm
Podvozek  
Rám Podvozek HybriCore™ v automobilovém stylu, vrchní práškový lak z polyesteru/uretanu
Tělo Termoplastický ole n, dvousložkový vrchní nátěr z automobilového polyuretanu
Řízení Hřebenové
Přední zavěšení Závěs se vzpěrami
Zadní zavěšení Jednoprvkové zavěšení
Brzdy Samonastavovací mechanické bubnové brzdy na všech 4 kolech
Sedadla Kbelíková sedadla z polyuretanové pěny spojená s karoserií odolným vinylovým potahem
Výkon  
Maximální rychlost jízdy vpřed 31 km/h
Poloměr otáčení 4,0 m
Obecně  
Suchá váha (kg) 455.4 kg
Nosnost ložného prostoru 363 kg
Rozměry ložné plochy (DxŠxV) 1 046 mm x 1 166 mm x 302 mm
Objem palivové nádrže 20 litrů
Rozměr pneumatik 20 x 10 -10 (čtyřvrstvé)
Počet míst k sezení 2 osoby

Napište nám