Dotaz k produktu Užitkové vozidlo YAMAHA UMX AC:
/komunalni-technika/uzitkova-vozidla/pracovni-uzitkova-vozidla/yamaha-umx-ac-uzitkove-vozidlo
Zvládnete každou práci - tiše!

Užitkové vozidlo YAMAHA UMX AC

Mám zájem
  • Jmenovitý výkon5,0 kW

UMX AC = Tichý pracant

Užitkové vozidlo Yamaha UMX AC pohání svižný motor o výkonu 5,0 kW, který není jen tišší a lepší pro životní prostředí, ale má i dobrý dojezd a lze jej snadno připojit a nabíjet.

Poskytuje tak plynulý a pružný výkon, který vás dostane v podstatě kamkoli v parku, letovisku, na golfovém hřišti, farmě, letišti nebo v továrně... stačí jen vyrazit.

Dvě ergonomicky tvarovaná samostatná sedadla a adaptivní systém odpružení společně zaručují vysoký standard pohodlí řidiče, díky čemuž je s tímhle tichým, plynulým a lehkým užitkovým vozidlem opravdu radost pracovat – tenhle dříč vám může – téměř bezhlučně – sloužit i nonstop.

Mimořádné vlastnosti

Hliníková korba se zadním čelem ovládaným jedním dotykem
Model Yamaha UMX je od podstaty odolný, takže je vždy připraven na tvrdou práci, ve dne i v noci, když je potřeba – za každého počasí. Je navržen tak, aby uvezl úctyhodný náklad nástrojů, vybavení a zásob díky odolné hliníkové korbě se zadním čelem ovládaným pohodlně jedním dotykem. Prostorná korba je dlouhá 104,6 cm, široká 116,6 cm a hluboká 30,2 cm.
2 samostatná sedadla a středová konzola
Model UMX nabízí promyšleně navržený interiér se dvěma sedadly s pohodlnou středovou konzolou a čalouněnými opěrkami zvyšujícími bezpečnost. V kombinaci s adaptivním odpružením a širokými pneumatikami poskytuje toto praktické uspořádání řidiči a spolujezdci pohodlnou jízdu i na méně dokonalých silnicích a polních cestách. Otevřené bočnice stroje UMX umožňují rychlé a snadné nastupování i vystupování.
Svižný elektromotor o výkonu 5,0 kW s plynulým chodem
Hbitý a snadno ovladatelný stroj UMX AC pohání svižný elektromotor o výkonu 5,0 kW, který není jen tišší a čistší pro životní prostředí, ale nabízí i dobrý dojezd a rychlé dobíjení. V případech, kde není požadován elektrický pohon, je k dispozici také spolehlivý a hospodárný model UMX EFI s benzínovým motorem o objemu 400 ccm a s plynulou převodovkou.
Robustní a odolná kapotáž
Tento hospodárný a tichý dříč je připraven zastat nejrůznější úkoly v různých prostředích. Jeho robustní a odolná kapotáž je konstruována tak, aby vydržela nejnáročnější používání. Zapuštěné LED světlomety reflektorového typu podtrhují účelný vzhled a široké pneumatiky přispívají k rozložení hmotnosti nákladu pro minimalizaci stop na povrchu země.
Odolný spodní kryt a stabilní odpružení
Stroj UMX je navržen tak, aby byl připraven, když je potřeba vykonat práci co nejrychleji – tohle vozidlo si vyberete, když se potřebujete někam dostat rychle a efektivně. Je navrženo pro provoz na různých površích, dokonce i na nezpevněných – disponuje odolným spodním krytem, stabilním odpružením a širokými pneumatikami, takže dokáže projíždět středně náročným terénem a umožňuje práci v různých prostředích.
Snadná jízda, manévrování i ovládání
Toto odolné užitkové vozidlo určitě umožní vám i vašemu týmu, abyste toho každý pracovní den zvládli ještě více. Díky jednoduchému ovládání dvěma pedály a flexibilnímu elektrickému výkonu je ovládání modelu UMX AC velmi snadné. Systémy otevírání předního úložného boxu i korby jedním dotykem šetří čas i námahu.
Prostorný 29l přední úložný box
Kromě velké zadní korby je vozidlo UMX AC vybaveno také praktickým prostorným předním úložným boxem opatřeným kapotou s praktickým mechanismem jednodotykového otevírání. Poskytuje ochranu před nejhoršími povětrnostními podmínkami – a s objemem 29 litrů se skvěle hodí k uložení nářadí nebo vybavení na cestách.
Tichý a hospodárný pracant s hladkým chodem
Mezi výhody hovořící pro volbu modelu Yamaha UMX AC patří kromě účelného hezkého vzhledu i rovnoměrný, tichý a hospodárný chod. Tichoučký elektrický pohon zaručuje extrémně nízkou úroveň hluku – to je obzvlášť důležité při práci v oblastech pro volnočasové aktivity a dalších prostředích citlivých na hlučnost.

Technická data

MODEL UMX AC
Napájení/pohon  
Jmenovitý výstupní výkon 5,0 kW
Motor 48 V motor na střídavý proud
Baterie 8 kusů baterií Trojan T105
Rozměry  
Celková délka 3 032 mm
Celková šířka 1 253 mm
Celková výška 1 824 mm
Rozvor náprav 1 961 mm
Rozchod předních kol 1 023 mm
Rozchod zadních kol 1 021 mm
Minimální světlá výška 115 mm
Výška podlahy 332 mm
Podvozek  
Rám Podvozek HybriCore™ v automobilovém stylu, vrchní práškový lak z polyesteru/uretanu
Kapota     Termoplastický olefin, dvousložkový polyuretanový vrchní nátěr automobilové kvality
Řízení Hřebenové
Přední odpružení Nezávislé
Zadní odpružení Jednoprvkové, tuhá náprava
Brzdy Samonastavovací mechanické bubnové brzdy na všech 4 kolech
Sedadla Tvarovaná sedadla z polyuretanové pěny, odolný vinylový potah
Pohon  
Maximální rychlost jízdy vpřed 31 km/h
Poloměr otáčení 4,0 m
Obecně  
Hnotnost 640 kg
Nosnost 363 kg
Rozměry ložné plochy (DxŠxV) 1 046 mm x 1 166 mm x 302 mm
Rozměr pneumatik 20 x 10 -10 (čtyřvrstvé)
Počet míst k sezení 2 osoby
  • Užitkové vozidlo YAMAHA UMX AC Stáhnout (pdf / 1,49 MB)

Napište nám