Užitkové vozidlo YAMAHA UMX EFI Užitkové vozidlo YAMAHA UMX EFI Vozidlo UMX EFI je skvělá volba do rozlehlého komerčního areálu nebo obce. Můžete se na něj plně spolehnout. Díky své snadné ovladatelnosti a osvědčené spolehlivosti je to opravdu perfektní volba.
  • Jmenovitý výkon9,4 kW
Užitkové vozidlo YAMAHA UMX AC Užitkové vozidlo YAMAHA UMX AC Ať už si stroj UMX AC vyberete do rozlehlého komerčního areálu nebo jako neúnavného pomocníka při každodenní práci na menším statku nebo farmě, můžete se na něj plně spolehnout. Díky tichému provozu, snadnému ovládání a plynulému chodu je to vynikající volba.
  • Jmenovitý výkon5,0 kW
Užitkové vozidlo John Deere Gator TH 6x4 Užitkové vozidlo John Deere Gator TH 6x4 I když jste Gator nikdy předtím neřídili, hned po usednutí za volant se budete cítit jako doma. Všechny ovládácí prvky jsou jednoduché a přehledné a najdete je tam, kde je potřebujete. Výkonný a navíc hospodárný dieselový motor činí z modelu Gator TH 6x4 rychlého pomocníka, i když jde do tuhého.
  • Jmenovitý výkon13,6 kW
Užitkové vozidlo John Deere Gator TE Užitkové vozidlo John Deere Gator TE Díky osmi velkokapacitním bateriím může Gator TE pracovat tvrdě 7 až 8 hodin bez nabíjení, a to s nulovými emisemi a téměř bezhlučně. Každá jednotka je dodávána s integrovanou nabíječkou s certifikací UL, jež se po úplném nabití akumulátoru automaticky vypne. Nenechte se oklamat tichým projevem užitkového vozidla Gator TE. S robustními nápravami kovanými z jednoho kusu, hliníkovou skříní zadní nápravy a korbou Deluxe je tento model vyroben pro těžkou práci ve všech podmínkách.
Užitkové vozidlo John Deere Gator HPX 815E Užitkové vozidlo John Deere Gator HPX 815E Hydraulicky tvářený rám má méně svárů a šroubových spojů pro maximální odolnost a navíc vysokou toleranci vůči zkrutným silám a těžkým nákladům. Vaše bezpečnost je vždy prioritou. Proto je užitkové vozidlo Gator HPX815E ve standardu vybaveno ochranným rámem ROPS (Roll Over Protection Structure)a tříbodovým bezpečnostním pásem. Hydraulicky ovládané kotoučové brzdy zajišťují prvotřídní brzdný výkon. Homologační sada pro veřejné komunikace je v základní výbavě bez příplatku.
  • Jmenovitý výkon13,6 kW
Speciální vozidlo John Deere ProGator Speciální vozidlo John Deere ProGator ProGator díky své ohromné nosnosti 907 kg a nízkému těžišti uveze prakticky cokoli. Navíc díky výměnnému systému korby je změna nástavby otázkou chvíle.
  • Jmenovitý výkon16,5 kW

Napište nám