Dotaz k produktu Postřikovač HD200 GPS PrecisionSpray:
/technika-pro-sportoviste/regenerace-a-aplikace/postrikovac-hd200-gps-precisionspray
Osvědčená technologie

Postřikovač HD200 GPS PrecisionSpray

Mám zájem
  • Objem nádrže750 l
HD200 GPS PrecisionSpray

S maximální kapacitou zásobníku 750 litrů to není pro postřikovač HD200 problém a díky různým možnostem rozložení postřikovacích ramen. HD 200 GPS PrecisionSpray je navržený na práci v kombinaci s John Deere ProGator a spolu tak vytvářejí efektivní samohybný postřikovač. Efektivnější postřik a automatická dokumentace postřikových prací s modelem HD200 GPS PrecisionSpray.
FUNKCE AUTOTRAC JAKO STANDARD
Méně přesahu, méně únavy… s funkcí AutoTrac se obsluha za volantem může soustředit na to nejdůležitější – na postřik.
PŘESNÉ OBJEMY
Zjednodušená potrubní architektra, měřič průtoku a čerpadlo s regulovatelnými otáčkami se starají o přesný objem aplikovaného postřiku.
PŘESNOST ODOLNÁ CHYBÁM
Každá tryska v každé části je automaticky kontrolována a rozstřik je prováděn pouze ve zmapované oblasti, která ještě nebyla ošetřena.
BEZ POSUNU SIGNÁLU
Díky sofistikované korekci signálu RTK nedojde v průběhu prací k posunutí vnějších a vnitřních oblastí a zón bez postřiku!
DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Velká dotyková obrazovka, pohodlné ovládací prvky rozdělené do sekcí a automatická dokumentace se starají o maximální možnou efektivitu práce.

Fotogalerie

Související články

John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více
John Deere a Education City Golf Club představují kvalitní zkušenosti
Commercial Bank Qatar Masters v březnu poprvé v 23leté historii přesunul katarský kapitál do Education City Golf Club. Jako partner a dodavatel vybavení přivedla společnost John Deere na tuto prestižní událost klíčové zákazníky, aby si...
Číst více

Napište nám