Dotaz k produktu Traktory John Deere řady 3R:
/technika-pro-sportoviste/kompaktni-traktory/traktory-rady-3r
Výkon pod maximální kontrolou

Traktory John Deere řady 3R

Mám zájem
  • Jmenovitý výkon27,7—32,8 kW
  • Jmenovitý výkon37,1—44 k

Abyste mohli naplno využít výkon svého traktoru John Deere řady 3R, zahrnuli jsme do základní výbavy celou řadu pokročilých prvků. Patří k nim pohon všech kol, digitální systém sledování výkonu a systém LoadMatch – jedinečný systém řízení výkonu motoru podle zátěže zajišťující špičkový výkon při práci s jakýmkoliv nářadím.
PŘEVODOVKA eHYDRO NEBO POWRREVERSER
eHydro představuje exkluzivní elektronickou hydrostatickou převodovku se třemi rozsahy a s pohodlnými (elektronickými) pedály Twin Touch. PowrReverser umožňuje měnit směr jízdy vpřed a vzad pomocí jedné páky bez nutnosti řazení (pouze 3038R).
MAXIMALIZUJTE SVOJI PRODUKTIVITU
Slaďte výkon svého traktoru s prováděnou prací díky naší elektronické převodovce eHydro se třemi rozsahy s pedály Twin Touch. LoadMatch: reguluje pojezdovou rychlost podle zatížení motoru pro maximální výkonnost bez zhasínání motoru. MotionMatch: nastavuje okamžitou odezvu převodovky pro rychlou změnu pohybu. SpeedMatch: nastavuje konstantní rychlost v krocích po 0,1 km/h během provzdušňování/postřikování nebo ve stísněných prostorách. Tempomat: nastavuje a udržuje pojezdovou rychlost stejně jako ve vašem vozidle.
BRZDY
Samoseřizovací mokré kotoučové brzdy jsou chlazené olejem, čímž se minimalizuje jejich opotřebení. Brzdy jednotlivých kol pomáhají navýšit trakci a umožňují ještě menší poloměr otáčení.
eSCV - ELEKTRICKÝ  STŘEDOVÝ VENTIL
Tento systém elektrohydraulického ventilu SCV zajišťuje snadné a přesné ovládání nářadí montovaného na přední a střední část. Volitelné nastavení rychlosti umožňuje řídit určité aplikace elektronickým pákovým ovladačem. Flexibilitu při provádění široké škály úkonů pak přinášejí tlačítka „třetích funkcí“.
JOYSTICK SE SPÍNAČEM TŘETÍ FUNKCE V ZÁKLADNÍ VÝBAVĚ
Umožňuje ovládání čelního nebo mezinápravového nářadí pomocí integrované třetí funkce, což je užitečné při práci s nářadím jako multifunkční lžíce na čelním nakladači.
MOTOR
Tříválcový vznětový motor má vysokou rezervu točivého momentu pro ohromující tažný výkon pod zatížením. Větší modely jsou pro vyšší výkonnost vybaveny turbodmychadly.

Technická data

MODEL John Deere 3038R John Deere 3045R
Motor 3válcový
Jmenovitý výkon (SAE J1995) 27,7 kW/37,1 k při 2600  min-1 32,8 kW/44 k při 2600  min-1
Max. rychlost 30,6 km/h
Hydraulika 52,5 l

Kompletní technická data naleznete v prospektu.
Zobrazit prospekt

Další katalogy:

Související články

John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více
Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více
Když je herec farmářem
Co vše obnáší život na statku se 40 koňmi? Farmaření je radost, ale také spousta práce. Herec Martin Kraus žije s rodinou na statku u Orlické přehrady. Stará se o desítky koní, ale i o 50 hektarů luk...
Číst více
Sečení na jedničku s lákavou slevou
Pro sečení travnatých ploch se nejlépe hodí traktory se středovým výhozem. Jenže pak se objeví stotisícová sleva a všechno je jinak. Rázem se stává nejvážnějším uchazečem o titul sekáče tohoto roku traktor John Deere 1026R. Pokud si jej...
Číst více
Seminář IOG
Byli jsme hrdými partnery semináře IOG, který se zaměřoval na sečení fotbalových hřišť, který se konal v Hradci Králové.
Číst více
Nové kompaktní traktory John Deere
Společnost John Deere oznámila řadu vylepšení v komplexním sortimentu kompaktních traktorů pro rok 2020, který zahrnuje 13 modelů v šesti řadách o výkonech od 25 do 66 koní.
Číst více
Čelní nakladač jako dárek
Zpravidla se opakuje málokdy, ovšem letos se po roce vrátila – výjimečná nabídka, v jejímž rámci dostanete k zakoupenému traktoru John Deere 1026R zdarma čelní nakladač John Deere 120R včetně ochranného rámu přední masky...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Traktory-rady-3R%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Kompaktni-traktory%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Technika-pro-sportoviste%'

Napište nám