Dotaz k produktu Traktory John Deere řady 4R:
/technika-pro-sportoviste/kompaktni-traktory/kompaktni-komunalni-malotraktor-4049r-a-4066r
Zažijte prémiový komfort a řízení

Traktory John Deere řady 4R

Mám zájem
  • Jmenovitý výkon37,9—48,5 kW
  • Jmenovitý výkon50,8—65 k

Naše prémiové traktory John Deere řady 4R jsou speciálně zkonstruovány tak, aby vám usnadnily život. Díky automatickému sladění otáček motoru s jeho zatížením eliminuje funkce LoadMatch zhasínání motoru. Standardní systém Hitch Assist činí používání zadního závěsu rychlejším a bezpečnějším. Volitelný čelní nakladač Quik-Park se samovyrovnáváním se připojí za méně než tři minuty a standardní pneumaticky odpružené sedadlo vám zajistí pohodlí a komfort po celý den.

MAXIMALIZUJTE SVOJI PRODUKTIVITU
Slaďte výkon svého traktoru s prováděnou prací díky naší elektronické převodovce eHydro se třemi rozsahy s pedály Twin Touch. LoadMatch: reguluje pojezdovou rychlost podle zatížení motoru pro maximální výkonnost bez zhasínání motoru. MotionMatch: nastavuje okamžitou odezvu převodovky pro rychlou změnu pohybu. SpeedMatch: nastavuje konstantní rychlost v krocích po 0,1 km/h během provzdušňování/postřikování nebo ve stísněných prostorách. Tempomat: nastavuje a udržuje pojezdovou rychlost stejně jako ve vašem vozidle.
MOTOR S COMMON RAIL A FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC
Inteligentní motory common rail řídí časování vstřiků paliva od nastartování přes průběh až po konec vstřiku pro vyšší výkonnost. Navíc je model 4066R vybaven filtrem pevných částic snižujícím emise.
PLANETOVÉ PŘEVODY
Jedná se o stejný koncový převod, jakým jsou vybaveny naše větší traktory. Díky rozložení zatížení na tři ozubená kola se zvyšuje spolehlivost. 
BRZDY
Samoseřizovací mokré kotoučové brzdy jsou chlazené olejem, čímž se minimalizuje jejich opotřebení. Brzdy jednotlivých kol pomáhají navýšit trakci a umožňují ještě menší poloměr otáčení.
SYSTÉM HITCH ASSIST
Díky tomuto inteligentnímu systému, který obsluze mimo zvedání a spouštění zadního závěsu umožňuje stát u zadní části traktoru a pohybovat strojem vpřed a vzad, můžete rychleji a bezpečněji připojit příslušenství k zadnímu závěsu. Jednoduché, bezpečné a efektivní.
JOYSTICK SE SPÍNAČEM TŘETÍ FUNKCE V ZÁKLADNÍ VÝBAVĚ
Umožňuje ovládání čelního nebo mezinápravového nářadí pomocí integrované třetí funkce, což je užitečné při práci s nářadím jako multifunkční lžíce na čelním nakladači.

Technická data

MODEL

John Deere 4052R

John Deere 4066R

Motor 4válcový vznětový přeplňovaný turbodmychadlem
Jmenovitý výkon (ECE-R120) 37,9 kW / 50,8 k při 2600 min-1 48,5 kW / 65 k při 2600 min-1
Palivová nádrž 52 l
Hydraulika 60,2 l/min
Max. rychlost 30 km/h
Hmotnost 2120 kg

Kompletní technická data naleznete v prospektu.
Zobrazit prospekt

Související články

1 000. předaný kompaktní traktor John Deere
Společnost John Deere vyrábí tzv. kompaktní traktory řady 1, 2, 3 a 4 v americké Augustě od roku 1990. Popularitu v České republice začaly získávat až po roce 2003. Letos jsme v této kategorii předali jubilejní 1000. traktor John Deere,...
Číst více
John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více
Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více
Když je herec farmářem
Co vše obnáší život na statku se 40 koňmi? Farmaření je radost, ale také spousta práce. Herec Martin Kraus žije s rodinou na statku u Orlické přehrady. Stará se o desítky koní, ale i o 50 hektarů luk...
Číst více
Sečení na jedničku s lákavou slevou
Pro sečení travnatých ploch se nejlépe hodí traktory se středovým výhozem. Jenže pak se objeví stotisícová sleva a všechno je jinak. Rázem se stává nejvážnějším uchazečem o titul sekáče tohoto roku traktor John Deere 1026R. Pokud si jej...
Číst více
Seminář IOG
Byli jsme hrdými partnery semináře IOG, který se zaměřoval na sečení fotbalových hřišť, který se konal v Hradci Králové.
Číst více
Nové kompaktní traktory John Deere
Společnost John Deere oznámila řadu vylepšení v komplexním sortimentu kompaktních traktorů pro rok 2020, který zahrnuje 13 modelů v šesti řadách o výkonech od 25 do 66 koní.
Číst více
Čelní nakladač jako dárek
Zpravidla se opakuje málokdy, ovšem letos se po roce vrátila – výjimečná nabídka, v jejímž rámci dostanete k zakoupenému traktoru John Deere 1026R zdarma čelní nakladač John Deere 120R včetně ochranného rámu přední masky...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Kompaktni-komunalni-malotraktor-4049R-a-4066R%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Kompaktni-traktory%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Technika-pro-sportoviste%'

Napište nám