Dotaz k produktu Golfové vozíky YAMAHA DRIVE² AC LI:
/technika-pro-sportoviste/golfove-voziky/yamaha-drive2-ac-li-golfovy-vozik
Golfový zážitek se právě vylepšil

Golfové vozíky YAMAHA DRIVE² AC LI

Mám zájem
  • Jmenovitý výkon3,3 kW

Golfový vozík YAMAHA DRIVE2 AC LI

Potřeby golfistů a majitelů hřišť jsou základem každého produktu YAMAHA – a model Drive² AC Li není výjimkou. Tento model navazuje na úspěch vozítka Drive² AC AGM a je vybaven lithium-iontovým akumulátorem, který díky hmotnosti nižší o 25 % (pouze 331 kg) umožňuje dosáhnout vyšší rychlosti a snižuje opotřebení trávníku, pneumatik a brzd. Pohodlné sedačky, luxusní provedení a všestrannost modelu Drive² AC Li je špička ve své třídě. Akumulátor Roypow® LFP poskytuje až 8 let životnosti bez údržby a nabízí rychlejší nabíjení. Plně nezávislé zavěšení předních kol bylo rovněž optimalizováno tak, aby doplňovalo lehký lithium-iontový akumulátor a zajišťovalo plynulou a pohodlnou jízdu. Výjimečný model Drive² AC Li je nejen pohodlný, výkonný a pohotový. Nabízí také nulové emise, téměř tichý provoz a k tomu snadnou údržbu, což z něj činí efektivní a udržitelnou volbu. Nevěříte – vyzkoušejte si ho sami.

Váš golfový zážitek už nic neruší

Díky velkému dojezdu, možnosti rychlého nabíjení, dlouhé životnosti akumulátoru a snížené údržbě je nové golfové vozítko Drive² AC Li ideální volbou pro náročná kopcovitá hřiště, kde jsou rychlost, stabilita a stabilní výkon nezbytnou podmínkou pro jistotu na hřišti.

Tento model spojuje mimořádně prostorný, pohodlný a luxusně zpracovaný interiér s kultivovanou akcelerací a relaxačně tichým chodem. Nejenže je to skvělé pro hráče golfu, ale díky nízkým nárokům na údržbu a nulovým emisím je také zárukou maximální efektivity pro majitele hřišť.

Mimořádné vlastnosti

Elektromotor s výkonem 3,3 kW
Modely Drive² AC Li mají vysoce účinný elektromotor – všeobecně uznávaný jako nejpropracovanější a nejvýkonnější ve své třídě. Plynulé zrychlení vás okamžitě dostane na plnou rychlost a poskytuje vynikající schopnost stoupání do kopce, díky čemuž je toto tichoučké vozítko s nulovými emisemi vhodné do každého prostředí.
Větší přístrojová deska ve stylu automobilu
Vozítko Drive² je vytvořeno pro moderní golfisty, kterým nabízí přístrojovou desku ve stylu automobilu s pohodlně umístěným úložným prostorem na nápoje a osobní předměty. Úložný prostor s protiskluzovou podložkou je ideální pro uložení telefonů, které mohou být díky volitelným portům USB po celý den udržovány nabité.
Kultivované odpružení optimalizované pro pohodlnou jízdu

Zavěšení předních kol Yamaha představuje zcela nezávislý systém a tato vyspělá konstrukce využívá pružicí vzpěry s vinutou pružinou používané v automobilech tak, aby minimalizovaly náklony. Plně nezávislé zavěšení předních kol bylo také optimalizováno tak, aby doplnilo lehký lithium-iontový akumulátor a zajistilo plynulou jízdu. Nejnovější modely Drive² se také pyšní novým řešením zavěšení zadních kol s větším zdvihem, které zajišťuje větší pohodlí.

Lithium-iontový akumulátor - dlouhodobá dokonalost
Díky nízké hmotnosti lithium-iontového akumulátoru a rychlejšímu nabíjení, větší výdrži a delší životnosti akumulátoru až 8 let si s vozíkem Drive² AC Li užijete vynikající rychlost na celém hřišti.
Modulární konstrukce karoserie – praktická a odolná
Modulární konstrukce karoserie vozítka Drive² usnadňuje údržbu a umožňuje obsluze minimalizovat prostoje a dosahovat lepší efektivity a vyšší ziskovosti. Trojdílný zadní panel snižuje náklady na opravy a umožňuje snadný přístup k motoru. Robustní nárazníky a odolné panely karoserie zajišťují optimální pevnost a odolnost.
Mimořádně pohodlná tvarovaná sedadla
Sedadla jsou největší a nejpohodlnější ve své třídě a jejich pohodlné tvarování umožňuje pasažérům maximálně příjemnou jízdu. Vozítko Drive² má prostorný interiér a dostatek místa pro nohy. Vyhovuje tak pasažérům všech výšek, kterým umožňuje snadný přístup a zajišťuje, aby si každý hráč užil svůj den na maximum.

Technická data

MODEL DRIVE2 AC LI
Napájení/pohon  
Výkon 3,3 kW
Motor 48 volt AC Motor
Baterie Jeden lithium-iontový akumulátor
Rozměry  
Celková délka 2 380 mm
Celková šířka 1 200 mm
Celková výška 1 765 mm
Rozvor náprav 1 635 mm
Rozchod předních kol 890 mm
Rozchod zadních kol 980 mm
Minimální světlá výška 105 mm
Výška podlahy 295 mm
Podvozek  
Rám Podvozek v automobilovém stylu, vrchní práškový lak z polyesteru/uretanu
Kapota Termoplastický olefin, dvousložkový polyuretanový vrchní nátěr automobilové kvality
Řízení Hřebenové
Přední zavěšení Plně nezávislé odpružení automobilového typu
Zadní zavěšení Jednoprvkové
Brzdy Samonastavovací zadní buben
Výkon  
Maximální rychlost jízdy vpřed 24 km/h
Poloměr otáčení 2,8 m
Obecně  
Hmotnost 331 kg
Rozměr pneumatik 18 x 8,5 - 8 (čtyřvrstvé)
Počet míst k sezení 2 osoby
  • Golfový vozík YAMAHA DRIVE² AC LI Stáhnout (pdf / 1,49 MB)

Související články

John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více
Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více
John Deere a Education City Golf Club představují kvalitní zkušenosti
Commercial Bank Qatar Masters v březnu poprvé v 23leté historii přesunul katarský kapitál do Education City Golf Club. Jako partner a dodavatel vybavení přivedla společnost John Deere na tuto prestižní událost klíčové zákazníky, aby si...
Číst více

Napište nám