Dotaz k produktu Terénní vozidlo John Deere Gator XUV865R:
/komunalni-technika/uzitkova-vozidla/terenni-uzitkova-vozidla/john-deere-xuv865r-uzitkove-vozidlo
MAXIMÁLNÍ POHODLÍ A VÝKON

Terénní vozidlo John Deere Gator XUV865R

Mám zájem

Maximální pohodlí při práci

Vozidlo XUV865R je nejpohodlnější Gator v rodině John Deere. Kombinuje působivý výkon terénních užitkových modelů XUV835M a XUV865M s širokou řadou doplňkových funkcí pro lepší pohodlí – jednoduše můžete pokračovat v práci.
Ideální pracovní klima
Se čtyřmi nastavitelnými výdechy v přístrojové desce. čtyřmi režimy průtoku vzduchu a třemi rychlostmi ventilátoru vám účinné topení, větrání a klimatizace (HVAC) pomohou řídit pracovní teplotu po celý rok. Jednoduché ovládací prvky v automobilovém stylu jsou vhodně umístěny uprostřed přístrojové desky v dosahu obsluhy a cestujících.
Svěží vzhled
Výbava R poskytuje kabině širokou řadu doplňků, od béžového interiéru, přes elektrické vedení pro příslušenství, po topení, větrání a soustavu klimatizace (HVAC). Také zahrnuje béžové látkové sedadlo dělené v poměru 40/60, kryty sloupků A a B, kryt zadního panelu, béžové dveřní panely, vnitřní zpětné zrcátko, dálkové a tlumené čelní světlomety LED, osvětlení interiéru, sluneční clony, stěrač a ostřikovač čelního skla.
Pracujte v pohodlí
Standardní funkce zahrnuje sedadla v automobilovém provedení, jednoduchá madla dveří a čelní okno, které se zcela otevírá; výbava zahrnuje topení, větrání a klimatizaci (HVAC). Stylizovaná střecha odpuzuje vodu k vnějším okrajům a přední/zadní světla se nachází pod linií střechy pro lepší ochranu.

Technická data

MODEL XUV865R
Motor  Vznětový 4dobý kapalinou chlazený tříválec Yanmar, STAGE V; OHV, objem 854 cm3, tlakové mazání, olejový filtr, dvojitý vzduchový filtr s indikátorem znečištění
Zdvihový objem 854 cm3
Jmenovitý výkon 98/67/ES 15,5 kW (22,8 k) při 3400 min-1 ECE-R120
Max. točivý moment 49,6 Nm při 2600 ot/min
Max. rychlost 50 km/h
Palivová nádrž 42,4 l
Posilovač řízení Standard
Pohon 4x4 náhon na všechna kola – automatické zapínání předního náhonu při prokluzu zadních kol; mechanická uzávěrka diferenciálu zadní nápravy; samosvorná uzávěrka diferenciálu přední nápravy
Nosnost korby 454 kg
Homologace ANO
Nejvyšší hmotnost přípojného vozidla 900 kg

Kompletní technická data naleznete v prospektu - Zobrazit prospekt

Novinky

Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více
Předání Gatora XUV 865R
Předali jsme nové vozidlo John Deere Gator XUV 865R.
Číst více
SnowTour, alias zimní péče o obce a horské chaty
Ve středu 15. 1. 2020 jsme pro Vás připravili předváděcí den SnowTour v Malé Úpě v Krkonoších, kde si mohl každý vyzkoušet, jak pracují stroje John Deere v horských podmínkách. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat!
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%John-Deere-XUV865R-uzitkove-vozidlo%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Terenni-uzitkova-vozidla%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Uzitkova-vozidla%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Komunalni-technika%'

Napište nám