Dotaz k produktu Terénní vozidlo John Deere Gator XUV865R:
/komunalni-technika/uzitkova-vozidla/terenni-uzitkova-vozidla/john-deere-xuv865r-uzitkove-vozidlo
John-Deere_Gator_XUV865R_10.jpg
MAXIMÁLNÍ POHODLÍ A VÝKON

Terénní vozidlo John Deere Gator XUV865R

Mám zájem

Maximální pohodlí při práci

Vozidlo XUV865R je nejpohodlnější Gator v rodině John Deere. Kombinuje působivý výkon terénních užitkových modelů XUV835M a XUV865M s širokou řadou doplňkových funkcí pro lepší pohodlí – jednoduše můžete pokračovat v práci.
Ideální pracovní klima
Se čtyřmi nastavitelnými výdechy v přístrojové desce. čtyřmi režimy průtoku vzduchu a třemi rychlostmi ventilátoru vám účinné topení, větrání a klimatizace (HVAC) pomohou řídit pracovní teplotu po celý rok. Jednoduché ovládací prvky v automobilovém stylu jsou vhodně umístěny uprostřed přístrojové desky v dosahu obsluhy a cestujících.
Svěží vzhled
Výbava R poskytuje kabině širokou řadu doplňků, od béžového interiéru, přes elektrické vedení pro příslušenství, po topení, větrání a soustavu klimatizace (HVAC). Také zahrnuje béžové látkové sedadlo dělené v poměru 40/60, kryty sloupků A a B, kryt zadního panelu, béžové dveřní panely, vnitřní zpětné zrcátko, dálkové a tlumené čelní světlomety LED, osvětlení interiéru, sluneční clony, stěrač a ostřikovač čelního skla.
Pracujte v pohodlí
Standardní funkce zahrnuje sedadla v automobilovém provedení, jednoduchá madla dveří a čelní okno, které se zcela otevírá; výbava zahrnuje topení, větrání a klimatizaci (HVAC). Stylizovaná střecha odpuzuje vodu k vnějším okrajům a přední/zadní světla se nachází pod linií střechy pro lepší ochranu.

Technická data

MODEL XUV865R
Motor  Zážehový 3válec
Zdvihový objem 854 cm3
Jmenovitý výkon 98/67/ES 39,7 kW (54 k) při 6000 min-1
Max. rychlost 50 km/h
Palivová nádrž 42,4 l
Posilovač řízení Standard
Pohon 4x4, náhon na všechna kola
Nosnost korby 454 kg
Homologace ANO
Nejvyšší hmotnost přípojného vozidla 907 kg

Novinky

Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více
Předání Gatora XUV 865R
Předali jsme nové vozidlo John Deere Gator XUV 865R.
Číst více
SnowTour, alias zimní péče o obce a horské chaty
Ve středu 15. 1. 2020 jsme pro Vás připravili předváděcí den SnowTour v Malé Úpě v Krkonoších, kde si mohl každý vyzkoušet, jak pracují stroje John Deere v horských podmínkách. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat!
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%John-Deere-XUV865R-uzitkove-vozidlo%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Terenni-uzitkova-vozidla%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Uzitkova-vozidla%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Komunalni-technika%'

Napište nám