Dotaz k produktu TerrainCut 1500:
/technika-pro-sportoviste/rotacni-zaci-stroje-john-deere-s-celnim-zacim-ustr/terraincut-1500
RYCHLOST A KVALITNÍ VÝKON V NÁROČNÝCH PODMÍNKÁCH

TerrainCut 1500

Mám zájem
  • Pracovní záběr1,53—1,83 m

VYŠŠÍ TRAKCE, VYŠŠÍ VÝKON
S výkonným hydrostatickým modulem, velkým olejovým chladičem a mokrou kotoučovou spojkou vývodového hřídele je převodovka připravena na cokoliv. Obrubníky, svahy a kluzká tráva nepředstavují žádný problém: systém pohonu všech kol využívá mechanickou nápravu a je standardně vybaven závěrem diferenciálu.
VYSOCE ODOLNÝ RÁM
Samonosná konstrukce díky rozdělení namáhání na větší plochu zlepšuje celkovou odolnost a umožňuje uložení součástí blíže k povrchu terénu, aby došlo ke snížení těžiště.
SNADNÝ SERVIS
Servis ještě nikdy nebyl tak jednoduchý. Všechna místa vyžadující každodenní kontrolu jsou snadno viditelná a přístupná a žací ústrojí se za účelem čistění a výměny nožů otáčí.
INTUITIVNÍ, ERGONOMICKÉ OVLÁDÁNÍ
Díky centrálnímu displeji a barevně odlišeným ovládacím prvkům je obsluha jednoduchá a intuitivní. Pedál převodovky Twin Touch respektuje přirozený pohyb vašeho chodidla. Ke standardnímu vybavení patří elektrický spínač vývodového hřídele k zapínání žacího ústrojí a pedál nožní brzdy k prudkému zatáčení na levé straně platformy.
VŠESTRANNOST
Řada TerrainCut vyniká v oblasti profesionálního sečení, ale to není všechno. Místo žacího ústrojí lze stroj snadno vybavit čelní radlicí o šířce 60" (152 cm), a využívat jej tak pro řadu dalších úkonů.

Technická data

MODEL 1550 1570 1575 1580 1585
Výkon 17,8 kW (24,2 hp)* 22,7 kW (30,9 hp)** / 27,5 kW (37,4 hp)* 28,1 kW (38,2 hp)** / 27,5 kW (37,4 hp)*
Počet rychlostí 1 2

* při 3000 ot/min
** při 2800 ot/min

Související články

Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více
Seminář IOG
Byli jsme hrdými partnery semináře IOG, který se zaměřoval na sečení fotbalových hřišť, který se konal v Hradci Králové.
Číst více
John Deere a Education City Golf Club představují kvalitní zkušenosti
Commercial Bank Qatar Masters v březnu poprvé v 23leté historii přesunul katarský kapitál do Education City Golf Club. Jako partner a dodavatel vybavení přivedla společnost John Deere na tuto prestižní událost klíčové zákazníky, aby si...
Číst více

Napište nám