Dotaz k produktu Postřikovač HD200 SelectSpray:
/technika-pro-sportoviste/regenerace-a-aplikace/postrikovac-hd-200
HD200-topimage.jpg
Nechte vodu téci

Postřikovač HD200 SelectSpray

Mám zájem
  • Objem nádrže750 l
HD200 SelectSpray

S maximální kapacitou zásobníku 750 litrů to není pro postřikovač HD200 problém a díky různým možnostem rozložení postřikovacích ramen. HD 200 je navržený na práci v kombinaci s John Deere ProGator a spolu tak vytvářejí efektivní samohybný postřikovač.

 
AUTOMATICKÉ OVLÁDÁNÍ DÁVKOVÁNÍ
Zadejte, jakou barvu trysek používáte, a poté můžete v reálném čase automaticky synchronizovat cílové dávkování s pojezdovou rychlostí.
MEMBRÁNOVÉ ČERPADLO
Vysoký průtok pro všechny travní aplikace a vysoký průtok pro vysokotalké míchání v nádrži.
OPĚRNÝ STOJAN
Kdo říká, že postřikovač slouží pouze k postřiku? Díky tomuto robustnímu, snadno montovatelnému stojanu dokážete se svým vozidlem ProGator ještě více.
NABÍDKA RAMEN
Naše 5,5 m (18 ft) a variabilní 4,6/6,4 m (15/21 ft) ramena s elektricko-hydraulickým zvedáním a dvousměrnou funkcí natáčení jsou ideální k údržbě greenů, fervejí a odpališť.
AŤ VÍTE, KDE UŽ JSTE BYLI
U tohto volitelného pěnového značkovače si můžete dokonce nastavit i míru značkování a konzistenci pěny.

Související články

John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více
Seminář IOG
Byli jsme hrdými partnery semináře IOG, který se zaměřoval na sečení fotbalových hřišť, který se konal v Hradci Králové.
Číst více
John Deere a Education City Golf Club představují kvalitní zkušenosti
Commercial Bank Qatar Masters v březnu poprvé v 23leté historii přesunul katarský kapitál do Education City Golf Club. Jako partner a dodavatel vybavení přivedla společnost John Deere na tuto prestižní událost klíčové zákazníky, aby si...
Číst více

Napište nám