Samojízdný provzdušňovač AeroCore 800 Samojízdný provzdušňovač AeroCore 800 Provzdušňovač Aercore 800, ideální pro velké greeny a odpaliště, vám pomůže zvládnout práci rychleji. Je navržen pro vynikající kvalitu vpichů a všestrannost, příčným sekáním oddenků a výhonků stimuluje růst trávníku.
  • Pracovní záběr80 cm
Nesené provzdušňovače John Deere Nesené provzdušňovače John Deere Provzdušňovače John Deere Aercore 1000, 1500 a 2000 jsou zkonstruovány pro konzistentní kvalitu děr a produktivitu. Robustní konstrukce pohonu klínovým řemenem a utěsněná ložiska se starají o dlouhé roky tiché a bezstarostné práce.
  • Pracovní záběr101,6—190,6 cm
Lehké provzdušňovače Wiedenmann Lehké provzdušňovače Wiedenmann Provzdušňovač Wiedenmann jsou vhodné primárně pro složitější úpravy, například golfových hřištích a sportovištích s pískovým podložím. Jemný a tichý pracovní režim je oblíbený jak pro uživatele stejně tak i pro hráče, kteří díky němu nejsou rušeni při hře
  • Pracovní záběr140 - 180 cm
Sběrač špuntů John Deere TC125 Sběrač špuntů John Deere TC125 Se sběrným systémem John Deere TC125 může jedna osoba jednoduše posbírat a odstranit odpad na trávníku jako například provzdušňovací jádra, písek, stébla trávy, kůru stromů, listy nebo rákos.
  • Pracovní záběr122 cm
Prořezávání Prořezávání Prořezávajte hřiště tak, jako vaši hráči prořezávají vzduch svými údery.
  • Pracovní záběr160 cm
Tažené prutové brány Tažené prutové brány Robustní konstrukce a dlouhá životnost
Nesené prutové brány Nesené prutové brány Vyčesávání stařiny, nikdy nebylo snažší
Kartáče TERRA GROOM Kartáče TERRA GROOM
  • Pracovní záběr188 cm
Kartáče TERRA BRUSH Kartáče TERRA BRUSH TERRA BRUSH, multifunkční kartáč pro greeny, odpaliště, ferveje a sportovní hřiště.
  • Pracovní záběr187 - 379 cm

Napište nám