Dotaz k produktu Golfové vozíky YAMAHA DRIVE² EFI:
/technika-pro-sportoviste/golfove-voziky/yamaha-drive2-efi-golfovy-vozik
Maximální luxus a styl

Golfové vozíky YAMAHA DRIVE² EFI

Mám zájem
  • Jmenovitý výkon8,63 kW

MAXIMÁLNÍ LUXUS A STYL

Zážehový čtyřtaktní mimořádně úsporný, a proto velmi hospodárný, motor Drive² EFI pracuje potichu a plynule, přesně jak byste očekávali od pohonné jednotky Yamaha. Vozík však nabízí i celou řadu dalších funkcí, které mu dodávají mimořádně luxusní charakteristiky a příjemné jízdní vlastnosti.

Díky sofistikovanému technickému provedení a konstrukci je vozík Drive² EFI průkopnickým počinem ve vývoji golfových vozíků, o mimořádném pohodlí, které nabízí nezávislé zavěšení předních kol, ani nemluvě. Právě proto je tak oblíbený u hráčů i provozovatelů hřišť na celém světě.

Mimořádné vlastnosti

Čistě pracující benzínový motor Yamaha EFI
Motor vozíku Drive² EFI se opírá o exkluzivní technologie Yamaha a představuje pohonnou jednotku, jež v kategorii benzínových motorů nabízí kromě tichosti též nejplynulejší chod a nejvyšší čistotu. Díky mimořádně nízkým emisím a nízké spotřebě paliva je tato pohonná jednotka rozumnou a logickou volbou pro hráče i provozovatele hřišť.
Prostornější palubní deska ve stylu automobilu
Vozík Drive² je vytvořen pro dnešní náročné golfisty, jimž nabízí atraktivní palubní desku ve stylu automobilu s bohatým úložným prostorem na nápoje, osobní předměty a mobilní zařízení. Úložný prostor s protiskluzovou podložkou je také ideální pro další osobní předměty. Volitelný port USB umožňuje hráčům udržovat jejich mobilní zařízení po celý den nabitá.
Praktická a odolná konstrukce karoséri
Modulární konstrukce karosérie vozíku Drive² znamená snazší vlastnictví a údržbu. Provozovatel tak může minimalizovat prostoje a ušetřit na nákladech na servis. Trojdílný zadní panel umožňuje ušetřit na nákladech na opravy, protože nabízí snadný přístup k motoru. Robustní nárazníky a odolné panely karosérie jsou vyrobeny tak, aby spojovaly optimální pevnost a odolnost.
Stylový vzhled a vylepšený interiér
Stylová karosérie a nabídka výrazných barev zajišťuje, že jsou vozíky Drive² nejatraktivnější a nejluxusnější golfové vozíky, jaké kdy společnost Yamaha vyrobila. Drive² nabízí také nejprostornější interiér a nejvíce místa pro nohy v tomto segmentu, stejně jako nejširší a nejpohodlnější sedadla, jaká si jen můžete přát.
Plně nezávislé zavěšení předních kol
Bezúdržbové zavěšení předních kol Yamaha je zcela nezávislé a tato vyspělá konstrukce využívá pružicí vzpěry s vinutou pružinou, které se používají v automobilech, což minimalizuje náklon a zaručuje plynulou a pohodlnou jízdu.
Mimořádně pohodlná tvarovaná sedadla
Toto jsou největší a nejpohodlnější sedačky, jež golfové vozíky nabízejí. Jsou hluboké, tvarované a pasažéry pohodlně podpírají a zajišťují jim během jízdy bezpečnost. Modely Drive² mají prostorný interiér a dostatek místa pro nohy. Vyhovují tak pasažérům všech výšek a každý hráč si jízdu užije naplno.

Technická data

Model DRIVE² EFI
Motor  
Typ motoru Benzínový, EFI, OHV, 4taktní
Zdvihový objem 357 cm3
Vrtání x zdvih 85 mm x 63 mm
Výkon 8,63 kW
Kompresní poměr 8,1:1
Systém mazání Roztřikem
Kapacita olejové nádrže 1 l
Rozměry  
Celková délka 2 380 mm
Celková šířka 1 200 mm
Celková výška 1 790 mm
Rozvor náprav 1 640 mm
Rozchod předních kol 890 mm
Rozchod zadních kol 980 mm
Minimální světlá výška 105 mm
Výška podlahy 295 mm
Podvozek  
Rám Podvozek v automobilovém stylu, vrchní práškový lak z polyesteru/uretanu
Kapota Termoplastický olefin, dvousložkový polyuretanový vrchní nátěr automobilové kvality
Řízení Standardní volant
Přední odpružení Nezávislé
Zadní odpružení Jednoprvkové, tuhá náprava
Brzdy Samonastavovací zadní buben
Sedadla Tvarovaná sedadla z polyuretanové pěny, odolný vinylový potah
Výkon  
Maximální rychlost jízdy vpřed 24 km/h
Poloměr otáčení 2,8 m
Obecně  
Hmotnost 324 kg
Kapacita palivové nádrže 22 l
Rozměr pneumatik 18 x 8,5 - 8 (čtyřvrstvé)
Počet míst k sezení 2 osoby
  • Golfový vozík YAMAHA DRIVE² EFI Stáhnout (pdf / 1,54 MB)

Napište nám