Dotaz k produktu Rotační sekačka rafů 9009A:
/komunalni-technika/rotacni-zaci-stroje-john-deere-s-celnim-zacim-ustr/rotacni-zaci-stroje-pro-velke-plochy-1/rotacni-sekacka-rafu-9009a
Výkon bez kompromisů

Rotační sekačka rafů 9009A

Mám zájem
  • Pracovní záběr2,74 m
Rotační sekačka rafů 9009A

Benefity

Novou sekačku 9009A jsme zkonstruovali v reakci na vaše tři hlavní priority: doba provozuschopnosti, výkonnost a provozní náklady. S větší šířkou záběru, novou technologií a špičkovými vlastnostmi je tento stroj zkonstruován za účelem maximalizace kapacity a odolnosti.
RYCHLEJŠÍ NASTAVENÍ

Díky inteligentním prvkům, jako je displej TechControl a převodovka eHydro, strávíte méně času manuálním nastavováním stroje při změně terénu nebo počasí.
SNADNÉ NASTAVENÍ VÝŠKY REZU
K nastavení výšky řezu nepotřebujete nářadí. Stačí posunout páčku na požadovanou hodnotu a jste připraveni vyrazit. Ve srovnání s ostatními systémy je nastavení výšky sečení výrazně rychlejší, což zvyšuje produktivitu a snižuje provozní náklady.
SYSTEM eHYDRO
Nový systém eHydro má snadno ovladatelné pedály zvyšující pohodlí a snižující únavu obsluhy. Spolu s tempomatem a řízením rychlosti při zatáčení je tento lehký a citlivý systém ztělesněním inteligentního stroje.
NEUSTÁLE V PROVOZU
S pokročilou palubní diagnostikou, rychlým nastavením výšky sečení bez použití nářadí a naší legendární kvalitou je model 9009A vyroben tak, aby maximalizoval dobu provozuschopnosti.
ZDOKONALENÁ ŽACÍ ÚSTROJÍ

Díky speciálnímu dvojčinnému vahadlovému systému kopíruje pět rotačních žacích ústrojí o šířce 27 in (68,6 cm) přesně terénní křivky, aby tak trávník vždy získal zcela špičkový vzhled. Robustní žací ústrojí jsou vyrobena z oceli 10-gauge a jsou vybavena čelními samostavnými kolečky kvůli snadnému otáčení a zadními válci pro perfektní vzhled trávníku.

Fotogalerie

Technická data

MODEL 9009A
Výkon 41,1 kW (55,9 hp) při 2800 ot/min (stupeň V)
Celková šířka záběru 108 in (274 cm)
Rychlost sečení 0–8 mph (0–12,8 km/h)
Hydrostatická převodovka se dvěma pedály

Související články

Ohlédněte se s námi za otevíračkou nového showroomu ve Vinoři
Slavnostní otevření našeho nového showroomu v Praze 9 - Vinoři máme úspěšně za sebou. Děkujeme Vám všem, kteří jste se na naše nové, moderní prostory přišli podívat a doufáme, že se Vám líbily stejně, jako nám. A pokud jste naši otevíračku ...
Číst více
Otevíráme nový showroom v Praze 9 - Vinoři
S radostí Vám oznamujeme, že se náš showroom zaměřený na prodej a servis zahradní, komunální a golfové techniky, tento týden slavnostně otevře na nové adrese v Praze 9 - Vinoři, kam se přesunul z P3 parku v Počernicích. Nové moderní...
Číst více
John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více
Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více

Napište nám