Dotaz k produktu Sběrací zařízení :
/komunalni-technika/prislusenstvi-pro-udrzbu-zelene/stroje-pro-peci-o-travnik
Lehký, robustní a samonosný

Sběrací zařízení

Mám zájem
  • Pracovní záběr130 – 160 cm

Sběrací zařízení CLS-G 450 pro traktory řady X500 a X700
Sběrací koš vyroben z odolného plastu. Objem koše 450 l. Bez výškového zdvihu. Rychlejší, beznářaďová montáž a demontáž. Výklopný odstavný rám s integrovanými válečky pro pohodlnější manipulaci po demontáži. Vyklápění mechanické nebo hydraulické. U hydraulické verze jsou 2 dvojčinné hydraulické válce k otvírání, zavírání zajištění. Traktor musí být vybaven zadními vývody hydrauliky!
Sběrací zařízení CLS-G a CLS-H 650 a 850
Nový typ sběracího koše CLS zaručuje perfektní sběr trávy. Plastová konstrukce koše zaručuje nízkou hmotnost (235 kg) Dostupné jsou verze s vyklápěním na zem (CLS-G) anebo verze s výklopem do výšky (CLS-H). Výsypná výška je u modelů CLS-H od 0,25 do 1,85m. Přesah spodní hrany při vyklápění je 400 mm. Krátká kompaktní konstrukce zaručuje, že rám traktoru je namáhán co nejméně. Velmi dobrá sací schopnost díky velkému průměru turbíny i za extrémních podmínek jako je mokrá tráva. Traktory 2x20 musí být vybaveny nezávislým zvedáním žú! (předek traktoru musí být dotížen min 120 kg)
Sběrací zařízení CLS-G a CLS-H 1050, 1350 a 1650
Kontejner odolný proti korozi a poškození, samonosný, s výškovým zdvihem do 2,15m. 2 dvojčinné hydraulické válce k otvírání a zavírání zadního víka s hydr. zajištěním. Zdvih zajišťuje teleskopický hydr. válec. Vysoký sací výkon díky odpovídající turbíně a robustním lopatkám pro nasazení v tvrdých podmínkách. Šroubovací kryt umožňuje snadný přístup k turbíně při údržbě. Pohon přes zadní vývodový hřídel ve spojení s klínovým řemenem. Montáž sběracího zařízení je bez nářaďová. Široká otočná kolečka snižující tlak na půdu, do těžkých podmínek je možno na přání dodat s širším obutím. K připojení na mezinápravové žací ústrojí, čelní žací ústrojí nebo lze využít vysavač. Včetně sací hubice (vždy zadat typ traktoru a kosy) a usměrňovacího deflektoru vzduchu. Dodávaný komplet je po montáži připraven k použití - žádné pomontážní náklady. Traktor musí být vybaven zadními vývody hydrauliky, případně přídavnými okruhy! Traktory 2x20 musí být vybaveny nezávislým zvedáním žú!
Sběrací/mulčovací stroj – SUPER 500
Univerzální stroj na údržbu trávníku. Zametání trávníku, sekání trávy, vyčesávání stařiny nebo sběr listí. SUPER 500 je vhodný pro téměř všechny oblasti použití. Plovoucí hlava se skvěle přizpůsobí nerovnostem terénu. Výměna pracovních nástrojů je bez použití nářadí.

2 různé modely:
1) Stroj se zametacím kartáčem pro sbírání listů a trávy
2) Stroj s víceúčelovou hlavou pro vertikutaci, sečení a sběr trávy a listí.

Doplňková výbava: elektromagnetické dálkové ovládání, plovoucí náprava, koncové osvětlení, široký protiskalpovací
válec, sada pro golfová hřiště, sada Super Contour, sada pro drcení špuntů po aerifikaci
Sběrací/mulčovací stroj – SUPER 600
Univerzální stroj na údržbu trávníku. SUPER 600 je kompaktní, robustní a skutečný multitalent, intenzivní využití od jara do podzimu. Je spolehlivý pro všechny práce, jako je zametání trávy, mulčování a vertikutaci, stejně jako sběr trávy a listí. Zametací hlava s paralelogramem zajišťuje, že nástroje vždy udržují optimální pracovní polohu. Doplňková výbava: osvětlení; široký protiskalpovací válec, sada pro golfová hřiště, sada Super Contour, sada pro drcení špuntů po aerifikaci.
Sběrač trávy a listí– SUPER 1300S
SUPER 1300 S je velmi kompaktní sběrač trávy a listí pro použití na sportovních hřištích, veřejných zelených plochách a v obytných oblastech. Jeho sběrací hlava je namontována na paralelogramu, takže vzdálenost mezi zemí a zametacím kartáčem zůstává konstantní, bez ohledu na úroveň naplnění, a současně dokonale kopíruje nerovnosti terénu. Stroj je vybaven standardně zásobníkem s vysokým výklopem, který umožňuje vyprazdňování do standardních kontejnerů. Připojení sběrače je do spodních ramen zadního 3-bodového závěsu traktoru. Otočný bod přímo na tříbodovém závěsu zajišťuje přesnou jízdu za tažným vozidlem.
Doplňkové vybavení: zadní nárazník s integrovanými světli; indikátor naplnění.

Technická data

Model SUPER 1300S
Pracovní záběr 130 cm
Připojení Spodní ramena zadního 3. bodového závěsu kat. 1
Min požadovaný příkon 25 HP
Objem zásobníku 1600 l
Výška výsypu 170 cm
Hmotnost 650 kg
DxŠxV 280/170/167
 
Model SUPER 500 SUPER 600
Pracovní záběr 160 cm
Připojení Tažná oj – spodní nebo horní připojení
Min požadovaný příkon 35 HP
Pracovní hlava Zametací kartáč Multifunkční Multifunkční
Objem zásobníku 2500 l 4500 l
Výška výsypu 210cm
Hmotnost 900 kg 1080 kg 1410 kg
DxŠxV 316/193/177 cm 394/207/189 cm

Související články

Když je herec farmářem
Co vše obnáší život na statku se 40 koňmi? Farmaření je radost, ale také spousta práce. Herec Martin Kraus žije s rodinou na statku u Orlické přehrady. Stará se o desítky koní, ale i o 50 hektarů luk...
Číst více

Napište nám