Dotaz k produktu Rotační žací ústrojí Wiedenmann:
/komunalni-technika/prislusenstvi-pro-udrzbu-zelene/rotacni-zaci-stroje-wiedenmann
Dopřejte svému trávníku to nejlepší

Rotační žací ústrojí Wiedenmann

Mám zájem
  • Pracovní záběr130 – 230 cm
  • Počet nožů3 - 4
Rotační žací ústrojí Wiedenmann

RMR 150H-R a 180H-R
RMR jsou výkonné stroje vybavenými čtyřmi opěrnými koly, které zajišťují přesnou výšku sečení v rozmezí 2 až 11 centimetrů. Žací stroje typů RMR lze pro snadnější přístup při údržbě odklopit. Díky možnosti mulčování posečené trávy lze snížit hnojení minerálními hnojivy. Intenzita rozmělnění trávy lze nastavit díky polohovatelné zadní desce.
Technická data
FLEX CUT 230
Flex cut má dvě nezávisle namontovaná žací ústrojí, každé se dvěma noži (v kvalitě DuraBlade), které umožňují žacímu stroji ideální přizpůsobení obrysům terénu v libovolném směru. Centrální otočný systém zajišťuje rovnoměrný řez. Obě žací ústrojí jsou poháněna bezúdržbovým samonapínacím klínovým řemenem. Rozdělovací převodovka je centrálně integrována do podvozku. Jednotlivá žací ústrojí jsou vedena třemi koly (11 x 4) a dvěma dalšími antiskalpovacími válečky. Žací ústrojí jsou instalována na pevných otočných kuličkových ložiscích, které zajišťují optimální rozsah pohybu v robustním nosném rámu.
 
Technická data
SUPER PRO FXL H 130; 150 a 180
FXL H je provedení se zadním výhozem  s možností mulčování pomocí snadno připevnitelné mulčovací sady. Pomocí předních opěrných kol a zadních válečku dodržují žací stroje spávnou výšku sečení i v zatáčkach a chrání trávník proti podřezání.
Technická data
SUPER PRO FXL S 150; 180
U těchto provedení je žací stroj vybaven opěrnými koly vpředu a malými opěrnými válci vzadu, pro správné kopírování povrchu a dodržení správné výšky sečení i při zatáčení. Rozšiřující se boční výhoz se zaoblenými hranami zaručuje spolehlivé vyhazování i mokré a husté trávy.
Technická data
SUPER PRO TXL H 130, 150 a 180
Žací stroj tohoto označení byl speciálně navržen tak, aby vyhovoval tvrdým podmínkám a požadavkům každodenního profesionálního nepřetržitého provozu. Žací stroj je vybaven kvalitními noži DuraBlade, které mají speciální povlak pro jejich vysokou životnost. S mulčovací sadou, kterou lze snadno namontovat můžete posečenou trávu rozmělnit na co nejmenší kusy.
Technická data
SUPER PRO TXL S 130, 150 a 180
Žací stroje této profesionální řady byly speciálně navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky každodenního profesionálního nepřetržitého provozu. Jsou vybaveny čtyřmi kolečky, třemi noži a bočním výhozem. Rozšiřující se boční výhoz se zaoblenými hranami zaručuje spolehlivé vyhazování i mokré a husté trávy. To vše zvládnete při nízké míře vyprodukovaného hluku. 
Technická data

Novinky

John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více
Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více

Napište nám