Terénní vozidlo John Deere Gator XUV865R Terénní vozidlo John Deere Gator XUV865R Vozidlo XUV865R je nejpohodlnější Gator v rodině John Deere. Kombinuje působivý výkon terénních užitkových modelů XUV835M a XUV865M s širokou řadou doplňkových funkcí pro lepší pohodlí – jednoduše můžete pokračovat v práci.
Terénní vozidlo John Deere Gator XUV865M Terénní vozidlo John Deere Gator XUV865M I v nádherné přírodě může být práce drsná, proto musíte být připravení na cokoliv. To je důvod, proč jsme zkonstruovali XUV865M se zapínatelným pohonem všech kol (4WD) a nejvyšší světlou výškou ze všech našich terénních vozidel, abyste se mohli soustředit na to, co je před vámi. V uzavřené kabině budu v čistotě a suchu, i když se budete brodit bahnem nebo projíždět proudy vody. Překonejte každou překážku. Neexistuje terén, který byste nezvládli.
  • Jmenovitý výkon39,7 kW
Terénní vozidlo John Deere Gator XUV835M Terénní vozidlo John Deere Gator XUV835M Poslední věc, kterou chcete, je, aby se Gator obtížně řídil. To je důvod, proč XUV835M myslí na vaše pohodlí. Posaďte tři lidi dopředu při jízdě v terénu a využívejte výhod velkého úložného prostoru v kabině i na robustní korbě. Trávíte celé dny péčí o vaše plnokrevníky. Proč neřídit svého vlastního?
  • Jmenovitý výkon39,7 kW
Terénní vozidlo John Deere Gator XUV855M S4 Terénní vozidlo John Deere Gator XUV855M S4 Ať už jste soukromým polním letištěm nebo mezinárodním letištěm, hladký nástup všech cestujících je nejvyšší prioritou. XUV855M S4 snadno přepraví čtyři pasažéry i s velkým počtem zavazadel. Je vybavený plně nezávislým odpružením, které zajišťuje klidnou jízdu. Cestujete s nadměrným nákladem? Sklopte zadní sedadlo a dejte se na cestu.
  • Jmenovitý výkon16,8 kW

Napište nám