Milwaukee
Profesionální nářadí, které poskytuje výkon, rychlost, krouticí moment a odolnost vyžadovanou pro různé aplikace.

Skvělé produkty Milwaukee

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově předním výrobcem a prodejcem Heavy-Duty elektrického ručního nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Od svého založení v roce 1924 se společnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Dnes značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit.

Milwaukee

Venkovní akumulátorové nářadí
Profesionální venkovní nářadí poskytuje výkon, rychlost, krouticí moment a odolnost vyžadovanou pro různé aplikace. Akumulátor lze po ukončení práce snadno vyjmout a vložit do dalšího stroje v rámci stejného systému. Více informací získáte na eshopu stromshop.cz.
TO MĚ ZAJÍMÁ
Ostatní akumulátorové nářadí
Aku elektrické nářadí pro profesionální použití. Nabídka je opravdu široká, vybrat si můžete mezi stroji pro vrtání, sekání, utahování, řezání, broušení, čištění nebo stroje pro osvětlení. Výhodou je kompatibilita v rámci stejného systému – jedna baterie pohání všechny stroje. Více informací získáte na eshopu stromshop.cz.
TO MĚ ZAJÍMÁ
Osobní ochranné prostředky a pracovní oblečení
Široký sortiment osobních ochranných prostředků s certifikací a vlastních inovativních výrobků, jako jsou například vyhřívané vesty nebo bezpečnostní brýle s dioptriemi. Více informací získáte na eshopu stromshop.cz.
TO MĚ ZAJÍMÁ
Příslušenství
Králem této kategorie jsou bezesporu plně přizpůsobitelné skladovací boxy PACKOUT™ na nářadí a příslušenství. Dále je v nabídce spotřební materiál ke všem nabízeným strojům Milwaukee. Více informací získáte na eshopu stromshop.cz.
TO MĚ ZAJÍMÁ

Fotogalerie

Máte zájem o produkty Milwaukee? Kontaktujte nás.

Napište nám nebo si najděte nejbližšího prodejce STROM PRAHA zde.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.