Podívejte se na naše ŽIVÁKY
ŽIVÁKY 2023
           Jelení stopou       |      Se Zdendou na farmě

Živáky Jelení stopou a Se Zdendou na farmě


Jaroslav Pinkas a Zdeněk Šmíd

Brzy se můžete těšit na další živé vysílání seriálů "Jelení stopou" a "Se Zdendou na farmě", určených pro široké publikum - majitele, agronomy, mechanizátory, obsluhy strojů i zájemce o zemědělství. Seriálem "Jelení stopou" vás provede náš FarmSight konzultant Jaroslav Pinkas, který s hosty z praxe probere aktuální témata zemědělství. Ve druhém pořadu "Se Zdendou na farmě" navštíví produktový manažer Zdenda Šmíd tři farmy, na kterých bude s jejich zástupci hovořit o hospodaření a technice. Nepromeškejte šanci načerpat inspiraci pro novou sezónu. Jaroslav Pinkas a Zdeněk Šmíd

JELENÍ STOPOU

Termín živáku 2. února - 9. března od 17:00 hod

Jaroslav Pinkas, FarmSight specialista

Pořadem provází:

Jaroslav Pinkas,  FarmSight specialista

Jelení stopou je náš diskuzní pořad, který se věnuje tématu precizního zemědělství. Pozvaní odborníci z praxe se v něm s vámi podělí o praktické zkušenosti a rádi zodpoví vaše dotazy týkající se diskutovaných témat.
Pořad je inspirován naší facebookovou skupinou Jelení stopou, která se věnuje tématu moderních technologií John Deere.

Termín: 9. 2. 2023, 17:00 hod
Bilance základních živin, trendy a výzvy v oblasti hnojení - poznejte nové pohledy od agronomů z farem s rozdílným zaměřením!
Číst více
Termín: 23. 2. 2023, 17:00 hod
Sledujte živé vysílání o precizním zemědělství očima agronomů!
Číst více
Termín: 9. 3. 2023, 17:00 hod
Nové možnosti automatizace krok za krokem se studiem Jelení stopou!
Číst více

Jelení stopou - díl 1.

Bilance základních živin, trendy a výzvy v hnojení

Termín živáku9. 2. 2023, 17:00 hod

Bilance základních živin, trendy a výzvy v oblasti hnojení - poznejte nové pohledy od agronomů z farem s rozdílným zaměřením! Soukromý zemědělec Matěj Šašek a agronom Zemědělské společnosti Dubné, a.s. Lukáš Podhola se potkají v našem studiu s FarmSight konzultantem Jaroslavem Pinkasem, aby diskutovali o nejnovějších trendech a problémech v oboru. Sledujte tento díl a získejte cenné informace a zkušenosti pro novou sezónu.


Hosty jsou:

Matěj Šašek, SHR

Matěj Šašek

Rodinná farma Šaškových
Lukáš Podhola, Zemědělská společnost Dubné, a.s.

Lukáš Podhola

Zemědělská společnost Dubné, a.s.
 
Jelení stopou - díl 2.

Agronomický pohled na precizní hnojení

Termín živáku23. 2. 2023, 17:00 hod

Sledujte živé vysílání o precizním zemědělství očima agronomů! Během pořadu bude náš FarmSight konzultant Jaroslav Pinkas diskutovat o řešení variabilních aplikací s důrazem na hnojení s hosty, kterými budou Pavel Nováček (AGROSPOL, Malý Bor a.s.) a Dalibor Vintr (ZEMO, spol. s.r.o.).


Hosty jsou:

Pavel Nováček, AGROSPOL, Malý Bor a.s.

Pavel Nováček

AGROSPOL, Malý Bor a.s.
Dalibor-Vintr.png

Dalibor Vintr

ZEMO, spol. s.r.o.
 
Jelení stopou - díl 3.

Automatizace v zemědělství

Termín živáku9. 3. 2023, 17:00 hod

Nové možnosti automatizace krok za krokem se studiem Jelení stopou! Poslechněte si diskuzi mezi odborníky - vedoucím farmy AgroVarion Kněžmost Martinem Nečadou, mechanizátorem společnosti Agro Hybrálec Janem Myslivcem - a naším FarmSight konzultantem Jaroslavem Pinkasem. Diskutovat budou o výhodách automatizace, usnadnění práce obsluhám a plánování práce. Získejte inspiraci a nápady, jak zlepšit vaše procesy a udělejte krok ke zvýšení efektivity ve vašem podniku.


Hosty jsou:

Martin Nečada, AgroVation Kněžmost k.s.

Martin Nečada

AgroVation Kněžmost k.s.
Jan Myslivec, Agro Hybrálec s.r.o.

Jan Myslivec

Agro Hybrálec s.r.o.
 

SE ZDENDOU NA FARMĚ

15. února - 16. března od 13:00 hod

Zdeněk Šmíd,  Produktový manažer

Pořadem provází:

Zdeněk Šmíd,  Produktový manažer

Vezmeme vás na exkurzi do terénu. Společně se Zdendou nahlédnete pod pokličku vybraných zemědělských podniků a farem, jejichž zástupci se podělí o zajímavé zkušenosti týkající se jejich hospodaření a strojového parku.
Samozřejmě se můžete během vysílání zeptat na cokoliv, co vás zajímá.

Uvedené vysílací časy se mohou změnit dle aktuálních podmínek v terénu. Děkujeme za pochopení.
Se Zdendou na farmě - díl 1.

Návštěva ve společnosti ROLANA

Termín živáku15. 2. 2023, 13:00 hod

V tomto živém vysílání navštíví Zdenda společnost ROLANA, která hospodaří v Královéhradeckém kraji na výměře 1300 hektarů. Můžete se těšit na povídání o moderních technologiích, precizním zemědělství, ale i strojích John Deere!

Se Zdendou na farmě - díl 2.

Návštěva na rodinné farmě Čapkových

Termín živáku2. 3. 2023, 13:00 hod

Farmaření není jen mužská záležitost, a proto se v tomto živém vysílání Zdenda vypraví na rodinnou farmu Čapkových. Zde si popovídá s dcerou majitele o tom, jak hospodaří a jakou techniku na své farmě používají. Diskutovat budou nejen o technice John Deere, ale i Kramer a Pronar. 

Se Zdendou na farmě - díl 3.

Návštěva ve společnosti AGRO Ořechov

Termín živáku16. 3. 2023, 13:00 hod

V poslední letošní epizodě seriálu "Se Zdendou na farmě" navštívíme společnost AGRO Ořechov v Jihomoravském kraji! Společně se Zdendou a agronomem Jiřím Leitgebem se zaměříme na stroje John Deere a moderní technologie, které zde používají. Těšit se můžete na povídání nejen o sklízecí mlátičce S780i, ale i novém traktoru 7R, pasivním navádění, ale i používání portálu MyJohnDeere.com v praxi.