Mám zájem

Související produkty

TERRALAND TN_PROFI TERRALAND TN_PROFI TERRALAND TN_PROFI je klasický dlátový pluh Terraland TN doplněný o 2 řady Cutter disků se samočištěním, které perfektně dokončí práci předešlých radlic s křídly a tandemových hrotových válců. Díky Cutter diskům dosáhnete v mnoha případech dokonalé struktury půdy pro setí již po prvním zpracování půdy. Cutter disky se skládají hydraulickým ramenem na stroj, čímž je dosaženo kompaktních přepravních rozměrů.
  • Pracovní záběr3—4 m
SWIFTERDISC XO_F SWIFTERDISC XO_F SWIFTERDISC XO_F je kompaktní krátký diskový podmítač určený pro vysoké pracovní rychlosti a to až pro rychlost 15 km/h. Díky dokonalému rozložení těžiště (náprava před válci) vyniká stroj dokonalou stabilitou a to i při velmi vysokých pracovních rychlostech. Každé rameno je osazeno párem disků 520×5 mm (Twin-Disc systém). V nabídce najdete i unikátní A-disky, které agresivně řežou rostlinné zbytky a vynáší z půdy více hlíny (oproti klasickým diskům).
  • Pracovní záběr4,0—7,5 m
MULCHER MM MULCHER MM MULCHER MM je širokozáběrový mulčovač, kterým zmulčujete trvalé travní porosty, rostlinné zbytky na orné půdě (kukuřice, slunečnice, řepka…) i náletové dřeviny. Robustní konstrukce s žárově zinkovaným povrchem těla předurčuje stroj k maximálnímu nasazení v těch nejtvrdších podmínkách zemědělského provozu. Stroj s pracovní šířkou 7 m je předurčen k enormním denním výkonům.
  • Pracovní záběr7 m
Traktory řady 8R, 8RT a 8RX Traktory řady 8R, 8RT a 8RX Řada 8R byla vyvinuta pro nejtěžší tahové polní práce, ale nezalekne se ani dopravy. Tradičně se můžete spolehnout na robustní konstrukci, silné a úsporné motory
  • Jmenovitý výkon206 - 302 kW

Napište nám